Bizimle iletişime geçin

Banyo

10 Kendin Yap Duş Hasırı

blank

Merhabalar. Nasılsınız? Güzel günlerin keyfini mi çıkarıyorsunuz? Biz burada her zaman sizlere evinizi nasıl dekore edeceğiniz konusunda ilginç fikirler sunuyoruz. Bugün sizin için bu 10 yaratıcı fikrim var. Heyecanlı mısınız?

Örgü Banyo Hasırı

10-kendin-yap-dus-hasiri

Bu projeye başlamadan önce kesinlikle size örme konusunda pratik yapmanızı öneriyor ve öncelikle küçük boyutlularını yapmanızı tavsiye ediyorum

Pom pom hasır

10-kendin-yap-dus-hasiri-1

Bu yapılması çabuk ve basit bir hasır ve banyonuza şık bir hissiyat katacak. Renkleri kendiniz seçebilir ve zemininize mükemmel bir hava verebilirsiniz.

Sedir duş hasırı

10-kendin-yap-dus-hasiri-2

Sedir duş hasırı kendinizi bir spa’da gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Sedir yumuşak, su geçirmez bir ağaçtır. Böylece üzerine rahatlıkla basabilirsiniz.

IKEA dış kapı örmesi ile kendinize duş hasırı yapın.

10-kendin-yap-dus-hasiri-3

Bu aşağıdaki duş hasırı ikea tarafından dış kapı önü için yapılmıştır fakat size bu aynı kaplıcadaymış hissiyatı sağlayacaktır.

Etkileyici yosun duş hasırı

10-kendin-yap-dus-hasiri-4

Bu yosun duş hasırı yapılması kolay ve çabuktur ve aynı zamanda bu çevre dostu ve eşsizdir.

Harika taş banyo hasırı

10-kendin-yap-dus-hasiri-5

Dere ve okyanustan toplayacağınız taşlardan aynı zamanda güzel bir banyo hasırı yapabilirsiniz. Bu doğanın kolay yoldan evinize gelmiş halidir ve banyonuza bir tazelik katacaktır.

10-kendin-yap-dus-hasiri-6

Eski tişörtlerden yapılmış sevimli banyo hasırı

10-kendin-yap-dus-hasiri-7

Eski tişörtlerini atmayın çünkü bunlar birçok eğlenceli yollardan tekrar kullanılabilir. Bunları bir banyo hasırına ve ya düğümlü halı haline getirebilirsiniz. Bu aşağıdaki proje için herhangi bir dikme becerisi gerekmiyor, sadece ne zaman düğüm atacağınızı bilmeniz yeterli, işte bu kadar.

Evet bu fikirler hakkında ne düşünüyorsunuz? Onları çekici buldunuz mu? En çok görmek istediğiniz proje hangisi? Yorumlar kısmında bunu bizimle paylaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Günün geri kalanının keyfini çıkarın ve sitemizin içerikleri ile sürekli güncel kalın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir