Bizimle iletişime geçin

Banyo

10 Muhteşem Renkli Banyo Modelleri ve Fikirleri

blank

Banyonun iç tasarımı fonksiyon açısından çok önemlidir, fakat biz çoğu zaman bunu alakasız buluyoruz. Biz size burada bazı fikirler sunarak banyonuzun size nasıl daha iyi hissettireceğini göstereceğiz.

Çoğu banyolarda beyaz, gri, mavi ve buna benzer renkler kullanılmakta. Nötr olan renklerin temizlenmesi daha kolaydır fakat göz alıcılık konusunda hiç de ilginç değillerdir. Şimdi özellikle banyonuzun tasarımına gerekli önemi verin. Çünkü bu yerler en sağlıklı yerlerdir. Çoğu evin banyoları küçüktür ve buraları istediğiniz renkte ve kalınlıkta dekore edebilirsiniz. Popüler inançların aksine koyu renkler ile banyonuza detaylar katabilirsiniz, ama eğer beğenmez iseniz beyaz renk ile anında bir geri dönüş yapabilirsiniz.

Açık renklerle geniş bir düzen yakalayabilir ve ya duvarlardaki koyu gölgelerle romantik bir hava yakalayabilirsiniz. Banyonuzun asıl problemi ise renktedir, bu yüzden renk konusunda boyamadan önce çok önemli bir karar vermelisiniz. Zor gibi görülse de basittir renk seçimi. Sonucu ise mutluluk ve zevktir. Aşağıdaki ilham verici örneklere bakarak sizde banyonuzun görünümünü geliştirebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir