Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

15 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı

20.11.2017
5.543
15 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı

Dekoratif duvar rafları evinizin herhangi bir odasında ya da başka bir fikirde kullanabileceğiniz oldukça güzel ve küçük dokunuşlara sahiptir. Harika aksesuar olabilirler, bu yüzden de herhangi bir ev için oldukça kullanışlı bir seçim olacaklardır. Bu duvar raflarının tasarımı ve karakteri duvarınıza belli bir hava katacaktır, ve tabii ki odanın da genel görünümünde değişim sağlayacaktır. Aynı zamanda bu duvar rafları yaşam alanınızı organize etmede, eşyalarınızı depolama konusunda da size yardımcı olacaktır. Raflar evin her alanında kullanabileceğimiz, sık sık kullandığımız eşyalara kolayca erişim sağlamamıza yardımcı olan harika ve kullanışlı mobilyalardır. Dekoratif duvar rafları aynı zamanda sıkıcı duvarlara da güzellik ekler, ziyaretçilerimizin ve misafirlerimizin gözlerini alır aynı zamanda da kullanışlıkları sayesinde bizi mutlu ederler.

Bu yazımızda sizin için 15 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı’nı bir araya getirdik. Bu duvar rafları birçok farklı stile, tasarıma ve renge sahip fakat hepsi de oldukça zarif ve çekici görünüşleri konusunda ortak. Ahşap duvar rafları aynı zamanda uzun süre kullanılabilir, duvarınızda zıtlık oluşturacak ilginç ve güzel renklerde boyanabilir de. Resimlere göz atıp, ilham almaktan kendinizi alıkoymayın.

Yuvarlak Çerçeveli Raf

Bu harika yuvarlak raf yalnızca harika bir duvar rafı değil, aynı zamanda herhangi bir odanızda kullanabileceğiniz göz alıcı bir eklenti.

Uçan Mercan Raflar

Mercan detayları olan bu ahşap uçan duvar rafları oldukça güzel ve zarif, aynı zamanda koridorunuzda kullanabileceğiniz harika bir seçenek. Özellikle de mercanlardan biri canlı bir renkte boyamayı tercih ederseniz.

Metal CD, DVD yada Kitap Rafları

Bu harika fotoğraf çerçevesi şeklindeki raflar oldukça minimalist ve aynı zamanda da eşsiz bir görünüme sahip.

Kolleksiyoncu Rafları

Ergenlik çağındaki çocuklarınızın odası için harika olan bu vintage ve renkli duvar rafları, özellikle  de renkle duvarınıza zıt renklerle boyandığında harika bir görüntü oluşturacaktır.

Kancalı Kesme Tahtası Raf

Eşsiz, dikkatleri üzerine çekecek bu ahşap raf mutfak için harika bir seçenek, çekici ve sıradışı

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image