Bizimle iletişime geçin

Mobilya

15 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı

blank

Dekoratif duvar rafları evinizin herhangi bir odasında ya da başka bir fikirde kullanabileceğiniz oldukça güzel ve küçük dokunuşlara sahiptir. Harika aksesuar olabilirler, bu yüzden de herhangi bir ev için oldukça kullanışlı bir seçim olacaklardır. Bu duvar raflarının tasarımı ve karakteri duvarınıza belli bir hava katacaktır, ve tabii ki odanın da genel görünümünde değişim sağlayacaktır. Aynı zamanda bu duvar rafları yaşam alanınızı organize etmede, eşyalarınızı depolama konusunda da size yardımcı olacaktır. Raflar evin her alanında kullanabileceğimiz, sık sık kullandığımız eşyalara kolayca erişim sağlamamıza yardımcı olan harika ve kullanışlı mobilyalardır. Dekoratif duvar rafları aynı zamanda sıkıcı duvarlara da güzellik ekler, ziyaretçilerimizin ve misafirlerimizin gözlerini alır aynı zamanda da kullanışlıkları sayesinde bizi mutlu ederler.

Bu yazımızda sizin için 15 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı’nı bir araya getirdik. Bu duvar rafları birçok farklı stile, tasarıma ve renge sahip fakat hepsi de oldukça zarif ve çekici görünüşleri konusunda ortak. Ahşap duvar rafları aynı zamanda uzun süre kullanılabilir, duvarınızda zıtlık oluşturacak ilginç ve güzel renklerde boyanabilir de. Resimlere göz atıp, ilham almaktan kendinizi alıkoymayın.

Yuvarlak Çerçeveli Raf

blank

Bu harika yuvarlak raf yalnızca harika bir duvar rafı değil, aynı zamanda herhangi bir odanızda kullanabileceğiniz göz alıcı bir eklenti.

Uçan Mercan Raflar

blank

Mercan detayları olan bu ahşap uçan duvar rafları oldukça güzel ve zarif, aynı zamanda koridorunuzda kullanabileceğiniz harika bir seçenek. Özellikle de mercanlardan biri canlı bir renkte boyamayı tercih ederseniz.

Metal CD, DVD yada Kitap Rafları

blank

Bu harika fotoğraf çerçevesi şeklindeki raflar oldukça minimalist ve aynı zamanda da eşsiz bir görünüme sahip.

Kolleksiyoncu Rafları

blank

Ergenlik çağındaki çocuklarınızın odası için harika olan bu vintage ve renkli duvar rafları, özellikle  de renkle duvarınıza zıt renklerle boyandığında harika bir görüntü oluşturacaktır.

Kancalı Kesme Tahtası Raf

blank

Eşsiz, dikkatleri üzerine çekecek bu ahşap raf mutfak için harika bir seçenek, çekici ve sıradışı

Duvara Monte Kitaplık Raf, Uzun

blank

Duvara monte edilen ve yere değmeyen bir kitaplık, kitaplarınızı düzenlemek ya da çerçevelerinizi yerleştirmek için harika bir seçenektir.

Tatlı Vişne J tip

blank

Güzel bir şekillendirme ve renk il J şeklindeki raflar harika göz alıcılığa sahip olabilir

Yuvarlak Köşeli Küp Raflar

blank

Bu tarz yuvarlak köşeli küp raflar her odaya ayrı bir hava katabilir, ferahlık vererek basitliği dengede tutabilir, aynı zamanda da isterseniz duvara tutturabilir ya da yerde sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Mutlu Ağaç Kitaplık

blank

Çocuk odası için harika bir mobilya olacak olan bu raf, bir ağaç şeklinde tasarlanmış ve gerçekten çok eğlenceli görünüyor, özellikle de hayvan şeklindeki kitap tutucularıyla.

Kitaplıklar, Depo Alanları, Ahşap Duvar Rafları

blank

Kutu şeklinde ahşap bir duvar rafı kitaplarınızı bulundurmak için harika bir seçenek olduğu kadar, modern bir eve de sakinlik ve temizlik katacak harika bir eklenti olacaktır.

Modern Kemerli Kitaplıklar

blank

Bu tarz kemerli kitaplıkların kendilerine has eşsiz bir çekicilikleri olduğu kesin, aynı zamanda bulundukları alana modern bir hava katacaklarından da şüphe yok elbette.

Yeni Konsept Duvar Sergi Rafları

blank

Sakin bir odaya ya da depolama için mutfağa tercih edilebilecek harika bi raf. Bu parçalar kalın ahşaptan yapılmış ve güzelce verniklenmiş.

Köpük Raf

blank

 

Çocuk ya da bebek odaları için mükemmel bir tercih olacak bu tapılası köpük raflar aynı zamanda oldukça sade bir görünüme sahip ve herhangi bir duvar rengiyle kolayca uyum sağlayabilir.

T-Raf

blank

Bu duvar rafına birçok farklı kullanışlı özellik birçok farklı şekilde eklenmiş. Bu rafta üçgenlerin kombine edilmesi, yapıya güç ve görsel çekicilik katmış.

Pink ve Bej Çizgili Altıgen Duvar Rafı

blank

Bu altıgen duvar rafı birçok acıdan oldukça kullanışlı olabilir, aynı zamanda göz alıcı bir güzelliği ve tatlılığı da bulunmaktadır.

Raflar yalnızca bir şeyleri depo etmek için kullanılmamalıdır çünkü bunun yanında herhangi bir duvara zarafet ekleme ve ortamı güzelleştirme özelliğine de sahiptirler. Evin herhangi bir alanında kullanılabilirler çünkü tek ihtiyacınız olan bir duvardır. Ahşap duvar rafları da duvarınızla uyumlu olacak göz alıcı bir renge boyanarak daha hoş hale getirilebilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir