Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

16 Sandalye Kaplama Örneği Yemek Odasına Farklı Bir Görünüm Verecek

13.03.2018
7.531
16 Sandalye Kaplama Örneği Yemek Odasına Farklı Bir Görünüm Verecek

Günümüzde sandalye kaplama işlemi hem sandalyelerin yüzeyinin kolayca yıpranmasını engellemek hem de hoş bir görünüm elde etmek açısından birçok ev hanımının tercihi haline geldi. Özellikle değişik model ve tasarımlardan oluşan sandalye kaplama işlemi evin dekoru göz önüne alınarak yapılmalıdır. Kullanış açısından da oldukça pratik bir yapıya sahip olan bu kaplamalar gerektiğinde kolayca çıkarılıp yıkanır ve gene zorluk vermeden takılabilir. İşte 16 örnek ile sandalye kaplama işlemi:

1) Fiyonklu Şıklık

Gerek renk tonu gerek de arka kısmındaki fiyonk detayı sayesinde gayet hoş bir görünüme sahip olan bu kaplama her evde tercih edilebilecek cinsten. Özellikle üzerindeki yuvarlak desenler kumaşa farklı bir görünüm kazandırmış.

2) Pileli Şirinlik

Bu kaplama işleminde ilk göze çarpan detaylar kumaşların uç kısımlarındaki pileler ve sandalyelerin arka kısmındaki devasa fiyonklar. Bu iki detayın birbiriyle uyumu gözlerden kaçmıyor. Ayrıca renk seçiminden ötürü eve şirin bir hava katmış.

3) Cıvıl Cıvıl Bir Yemek Odası

Bu kaplamada ise hem desen hem renk açısından farklı bir yola başvurulmuş. Çiçek desenlerinin kaplamayı daha da çekici kıldığı söylenebilir.

4) Çizgili Detaylar

Bu sandalye kaplama modelinde ise daha sade ve modern bir görüntüye başvurulmuş. Gri rengin ve çizgili kumaşın yarattığı şık hava evin tüm atmosferini değiştirmiş.

5) Farklı Fikirler

Bu resimdeki kaplama ise yalnızca sandalyeyi daha güzel bir görünüme ulaştırmak için uygulanmıştır. Kareli kumaş ile elde edilmiş büyük fiyonk adeta davetkar bir görünüme sahip.

geri1 of 3
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image