Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

16 Ucuz ve Kolay Kendin Yap Tezgah Arası Kaplaması ile Mutfağınızı Güzelleştirme Fikirleri

blank

Küçük değişikliklerle mutfağınızı yenileyebilirsiniz fakat bunu yaparken çok para harcamanıza gerek yok. Detaylara önem verilmelidir çünkü genel olarak bakınca bu detayların önemi çok büyüktür. Eğer mutfağınız iyi durumdaysa ve estetik olarak güzelliğini pek beğenmiyorsanız küçük paralar harcayarak ve küçük değişiklikler yaparak daha güzel hale getirebilirsiniz mutfağınızı.

Mutfak eşyaları mutfağınızda çok alan kaplayabilir ama onların renklerini değiştirmek mutfağınıza daha farklı bir hava katabilir. Eğer mutfaktaki yüzeyleriniz boyanamaz durumda ise onları bir duvar kâğıdı ile kaplayabilirsiniz. Gerçek bir etki yaratmak istiyorsanız üst raflarınızı daha açık bir renge alt raflarınızı da koyu bir renge boyayarak etkiyi yaratabilirsiniz.

Diğer bir ucuz yöntem ise set arkası kaplamasını yeni ve ilginç bir şeyle değiştirebilirsiniz ve bunu kolaylıkla kendiniz seçebilirsiniz. Şimdi size göstereceğimiz koleksiyonda size yardımcı olarak fikirleri göstereceğiz. Bunlara bakın ve mutfağınızın nasıl güzelleşebileceğini görün.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir