Bizimle iletişime geçin

Blog

19 Farklı Minimalist Ferforje Sandalye Modelleri

blank

Günümüzde hem bahçede hem mutfakta hem de yemek odasında sıklıkla tercih edilen ferforje sandalye modelleri çok kullanışlı bir yapıya sahip olmakla beraber modern dekorasyon modasına da oldukça uygun. Ayrıca küçük ve minimalist yapıları sayesinde her yere kolaylıkla sığabilir, bir yerden başka bir yere sıkıntı yaratmadan hareket ettirilebilir. Bu gibi avantajlarından ötürü artık çoğu ev hanımının ilk tercihi haline gelen ferforje sandalye modelleri farklı renk ve dizayn seçenekleriyle insanlara geniş bir yelpaze sunuyor. Artık bu tarzda sandalyeleri birçok yerde bulmak mümkün. İşte ferforje sandalye modellerinin güzelliğini kanıtlayan 19 farklı model:

1) Sade ve Rahat

blank

Çok sıradan olan yapısı ile bu sandalye modeli sadeliği tercih eden ev hanımları için uygun bir seçim olabilir. Küçük ve rahat olması da bu sandalyenin diğer avantajları olarak sayılabilir.

2) Değişik Tasarım

blank

Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan bu sandalye modeli sadece görünüşüyle bile insanı kendisine çekiyor. Üst kısımdaki siyah renkli kıvrımların alt kısma kadar uzanması sandalyeyi adeta bir sallanan sandalye havasına sokmuş.

3) Pratikliğin Yansıması

blank

Çok fazla parçadan oluşmayan bu model ise bir bar sandalyesini andırıyor. Kısa ve minik yapısıyla her yere kolayca sığabilir, hatta taşınabilir. Küçük olmasından dolayı hafif bir yapıya sahip olması da muhtemel.

Farklı tasarım ve renk seçenekleriyle herkesin kendi zevkine hitap edecek ferforje sandalye modelini bulması artık çok kolay. Tek yapılması gereken istenen modele karar vermek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir