Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

2017 Senesinin En Güzel İğne Oyası Modelleri

22.02.2017
30.923
2017 Senesinin En Güzel İğne Oyası Modelleri

En eski geleneklerimizden birisi olarak bilinen iğne oyası uygulamaları, nesilden nesle de aktarılması gereken bir değerimizdir. Her sene olduğu gibi 2017 senesi için de birbirinden farklı ve şık iğne oyası örnekleri çıkmaya başlamıştır. 2017 iğne oyası modelleri ile şal, havlu ve daha birçok ürün için detaylar oluşturmak mümkün. Üstelik yeni model örnekleri çok daha kolay ve pratik uygulamalar ile yapılabilme özelliği taşıyor.

Farklı renklerin bir araya gelmesi ile oluşturulan modelleri, ürüne bağlamak da oldukça kolay olacaktır. İğne oyası modelleri için sunulan bu örneklerden yola çıkılarak da denemeler yapılabilir. Örnekleri isteyen herkes kendi yaratıcılığını kullanarak daha farklı modeller haline de getirebilir. Bu uygulamalar için en iyi ip malzemelerini seçmeye de önem vermek gerekiyor. İster sevdiklerinize hediye etmek isterseniz de satışını sağlamak için siz de keyifle iğne oyası işlemelerini deneyebilirsiniz. Boş zamanları değerlendirmek için de iyi bir fırsat olacaktır.

1. Çiçek Desenleri Her Zaman Moda

İğne oyalarında işlenen çiçek desenleri her ürüne yakışmakta ve her dönem moda sayılmaktadır. Seçilen renkler ile birlikte çok daha şık modeller yapılabilir.

2. Daha Küçük Modeller ve Renkler

1. Çiçek Desenleri

Farklı renklerde daha küçük modelleri bir araya getirmek de iyi bir fikir olabilir. Beyaz renkli bir tülbent ya da şal ile daha şık duracaktır.

3. Fiyonk Desenini Kullanın

Küçük boyutlarda uygulanacak fiyonkları alt alta bağlayarak da bu tarz modeller oluşturulabilir. En sık kullanılan iğne oyası örneklerinden birisidir.

4. Farklı Bir Model Arayanlara Özel

Bir havlu ya da şal etrafında sürekli olarak devam edecek iple birlikte, büyük boyutlarda tasarlanacak çiçek motiflerini birleştirmek de ürünü çok şık hale getirmeye yetecektir.

geri1 of 9
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image