Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
  • Anasayfa
  • Kendin Yap
  • (Neredeyse) Üzerine Basmaya Bile Kıyamayacağınız 23 Kendin-Yap Kilim Projesi

(Neredeyse) Üzerine Basmaya Bile Kıyamayacağınız 23 Kendin-Yap Kilim Projesi

Kilimler genellikle ahşap zeminler üzerinde harika görünür fakat hemen hemen bütün zeminlerde de kullanabilirsiniz. Kilim sayesinde herhangi bir alana karakter katabilirsiniz. Odanızı tamamlayan parça da olabilir, odanızdaki odak noktası haline de gelebilir.

Kilimlerin bu kadar harika olmasının sebeplerinden biri de birçok farklı tasarıma sahip olmaları, hem kendi stilinize hem de evinizin dekoruna harika şekilde uyacak bir kilim bulabilirsiniz. Fakat ne yazık ki kilimler biraz pahalı olabilir- özellikle de büyük olanları. Fakat ne mutlu size ki, sizin için harika kendin yap projeleriyle sahip olabileceğiniz yaratıcı kilimlerin bir listesini hazırladık.

Evinizin salonunda, banyosunda ve hatta arka bahçenizde bile kullanabileceğiniz harika kilimlere sahip olmak için aşağıdaki projelere bir göz atın.

#1-Bu harika pikselli Süper Mario kilimini oluşturmak için ayrı ayrı parçaları dikebilir ve sonrasında doğru sıra ile bir araya getirebilir, bu sayede harika şekle sahip olabilirsiniz.

Bu metodu kullanarak istediğiniz karaktere sahip de olabilirsiniz!

#2-Hazırladığınız ponponlarla mükemmel bir kilime sahip olabilirsiniz. Sonunda sahip olacağınız dekorasyonu hem kilim, hem duvar süsü hem de kahve masanızın üzerinde güzel bir görünüm için kullanabilirsiniz.

#3-Her dikişle harika bir doku elde edebileceğiniz özel bir yöntem kullanarak bu harika kalp şeklindeki kilime sahip olabilirsiniz.

#4-Doğru dokuda bir kumaş kullanarak çocuğunuzun odası için böyle ayı şeklinde bir kilim oluşturabilir, kafanın iç kısmını ise yün ile doldurabilirsiniz.

#5-Basit dikiş tekniğini kullanarak yuvarlark bir kilim oluşturun ve iç kısmına ışıklandırma ekleyerek parlamasını sağlayın.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.