Bizimle iletişime geçin

Fikirler

27 Benzersiz Gergi Tavan Modelleri

blank

Isıtılma tekniği ile istenilen formu alabilen ve tavan üzerinde profiller yardımıyla tutunması sağlanan tavan sistemlerine gergi tavan adı verilir. Çok güçlü kumaş ve benzeri malzemeler ile yapılan bu aydınlatma ürünleri, aydınlatma işlevinin yanında görselliği ile de mekanlara çok şey kazandırır. Gergi tavan modelleri konusunda bugün birçok farklı örneğe ulaşmak mümkün. En iyiler arasında seçiminizi yapabilir ve mekanlarınıza uygulayabilirsiniz. Modern ve şık gergi tavan modelleri haricinde, klasik tarza uygun olan desenler bulmak da mümkün. Aydınlatma görevinin yanında, görselliği ile de şıklık sağlayan bu yapı ürünü, kaliteli şekilde temin edilmeli ve uygulanmalıdır.

27 Benzersiz Gergi Tavan Modelleri

Kumaş üzerinde çok şık desenlerin kullanımı ile gergi tavanlar estetik açıdan da çok fayda sağlayacaktır. Farklı gergi tavan modelleri oluşturmak adına bu örnekler çok fayda sağlayacaktır. Yaptırmadan önce fikir oluşturmak ve mekanın ihtiyacını belirlemek adına görsellerdeki uygulamalar detaylı bir şekilde incelenmelidir. Hem mekana uyacak hem de işlevi ile fayda sağlayacak gergi tavan modellerinin kullanımı çok fayda gösterecektir. Örneklerden yola çıkarak değişiklikler yapılabilir ve özgün modeller ortaya koyulabilir. Özellikle desen ve boyut konusunda her mekana özel şekilde gergi tavan uygulaması yapmak mümkündür.

1. Loş ve Fantastik Mekanları Sevenlere Özel

blank

Daha koyu renkler üzerinde fantastik bir görünüm vermek için tavanı kullanmak idealdir. Bu nedenle gergi tavan modelleri değerlendirilebilir.

2. Her Zaman Geceymiş Etkisini Veren Tavanlar

blank

Koyu tonlar ve gece desenleri ile iç mekanlarda her zaman geceyi yaşamak gergi tavan modelleri sayesinde mümkün. Gece görünümlü desenler ve koyu renkler ile bu tema kolayca uygulanacaktır.

3. Su Altındaymış Gibi Bir Tavana Ne Dersiniz?

blank

Suyun altında görünümünü vermek için tavanı kullanmaktan daha iyi bir fikir olamaz. Gergi tavan kullanımı ile bu efekt kolayca sağlanacaktır.

Gergi tavan kullanımı konusunda mekanları olduğundan daha farklı göstermek ve tavan dekorasyonunda büyük bir değişiklik sağlamak mümkün. Bunun için sevilen desenler ile mekanları uyumlu şekilde kullanmak yeterli olacak. Gergi tavan modelleri içerisinde her tarza ve her mekana uyacak bir örnek bulunabilir. Sonrası ise çok daha kolay. Uygulaması ve malzeme seçimi konusunda da en iyiler tercih edildiğinde, dayanıklılık açısından da hiçbir sorun yaşanmayacaktır. Kumaş üzerine yapılacak baskının kalitesi, genel görünüm açısından oldukça önemlidir. Birbirinden özgün ve modern gergi tavan modelleri arasında dilediğinizi seçin ve bu örnekten ilham alarak siz daha iyisini tasarlayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir