Bizimle iletişime geçin

Blog

27 Ucuz ve Kolay Kendiniz Yapabileceğiniz Duvar Dekoru

blank

Herkes yaratıcılığını farklı yollarda gösterir, bu hayatın içindeki durumlarda ve özellikle ev içi dekorasyonda. Bazı insanlar koyu renkleri severken bazıları ise daha açık renkleri sever. Bu bir zevk meselesidir. Evinizin içindeki duvarlara gelecek olursak onları bir şekilde çıplak bırakmak sıkıcı ve kasvetli görülebilir. Onlar bu alanları yeniden tasarlamaları gerekir o sıkıcı ve gösterişsiz görüntüden kurtarmak için.

Duvarları tasarlamanın birçok farklı yolu var. Buralara aile resimlerinizi ve ya dekoratif aynalar koyarak onları daha yaratıcı bir hale sokabilirsiniz. Eğer çizim yeteneğiniz var ise, buralara çizimler yapabilirsiniz. Ayrıca daha dekoratif şeyler istiyorsanız duvar kâğıtlarını kullanabilirsiniz. Bu malzemeleri satan yerlerde çok farklı tarza hitap eden duvar kâğıtları bulabilirsiniz.

kolay-kendiniz-yapabileceginiz-duvar-dekoru-1

Eğer duvar kâğıtlarını sevmiyorsanız başka alternatiflere de bakabilirsiniz. Aile resimlerini buraya asarak bir aile soy ağacı resimleri şeklinde düzenleyebilirsiniz. Aşağıda size göstereceğimiz tasarımlara bakarak adım adım onları takip ederek duvarlarınıza oldukça hoş tarzlar ekleyebilirsiniz. Umarım kendinize uygun bir şeyler bulabilirsiniz. Eğlenin!

1 Yorum

1 Yorum

  1. blank

    Evinin Ustası

    at

    Düşük maliyet ile duvarınızı dekore etmeye yarayan bu fikirler için teşekkürler..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir