Bizimle iletişime geçin

Banyo

Sudan Gelen Enerji İle Bütünleşen 32 Modern Duş Modelleri

blank

Günün bütün stresinin atıldığı yerlerden birisi de duştur. Banyoda saatler geçiren insanların oldukça haklı nedenleri vardır. Suyun insan zihnini arındırdığı, vücudu gevşettiği bir gerçektir. Bunun yanında banyonun yapısı da bu konu için çok önemlidir. Eğer bir banyodan daha fazlasını sunan bir mekanda duş alınıyor ise saatler süren bir duş seansı yaşanılır.

Modern duş dekorasyonları ile tıpkı bir terapi deneyimi yaşayan kullanıcılar banyolarına misafir almaktan hiç çekinmez aksine bu mükemmel alanı herkese göstermek isteyebilirler. Modellerin gösterişli yapısı insana huzur veren ambiyansı ile 32 modern duş modelleri oldukça etkileyici görüntüleri ile keyifli bir arınma sunar. Muhteşem ince detayları ile duş modellerini şu şekilde sıralamak mümkündür.

Gömme Gözler

blank

Duş başlığının olduğu alanda fayans arasına yerleştirilmiş taş döşemeli görünüm şık bir detaydır. Duş başlığı uzamayan yapıda olup duvara monte edilmiştir. Köşe fayanslarının ardından taş döşemenin eşlik ettiği duvarda üç adet gömme göz vardır. Bu gözler dekoratif bir amaç için ya da duş malzemelerini koymak için kullanılabilir.

Tavan Fıskiyesi

blank

Tavanda yer alan fıskiye ile muhteşem bir duş keyfi yaşamak mümkündür. Duşun özenle tasarlanan yapısı içerisinde bir raf duvara yaslanmıştır. Klasik bir duş başlığı vardır ve değişik kurna yapısına sahiptir. Camekanlı yapısında kullanılan cam şeffaf olup duvarlar siyaha yakın taşlar ile döşenmiştir.

Eski Dönem Kurnaları

blank

Eski dönem kurnalarının yer aldığı modelde duş başlığının hemen altında yer alan iki kurna dikkat çeker. Alt kısımda da musluk açma alanında bu ayrıntı kullanılmış olur yan duvarda çakıl taşları ile sıralanmış bir duvar görünümü yer alır. Diğer bir duvarda ise ahşap görünümlü bir yapı kullanılmıştır.

Aydınlık Sevenlere

blank

Beyaz renk mekanları daha çok aydınlık gösterir. Bu nedenle bembeyaz fayansların içerisinde yer alan beyaz küvet cam bölmesinin altında yer alır. Aydınlığın sebebi pencere ile birleşmiş beyaz tasarımdır. Fıskiye küvetin üstünde yer alır ve siyah renge sahiptir.

Mekanların büyüklüğü küçüklüğü kadar tercih edilecek, kişilerin karakterini yansıtan modelleri bulmak da önemlidir. Bu nedenle birbirinden farklı bu modeller her zevk için belli izler taşıyan geniş bir yelpaze olarak meraklılarına sunulmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir