Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
  • Anasayfa
  • Blog
  • 35 Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri ve İpuçları

35 Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri ve İpuçları

Belki tavan arası oda çılgınlığına rastlamışsınızdır. Çoğu insan çatı arasında bazı eşyalarını saklarlar ve sağladığı sonsuz seçeneği görmezden gelirler. Ama niçin? Birkaç resim hatta birkaç mobilya ile bu alanı farklı şeylere dönüştürebilirsiniz.

Biraz iç tasarım ve planlama ile bu alanı rahat, ailenizle vakit geçirip eğleneceğiniz bir alana dönüştürebilirsiniz. Size sağladığı gizlilik çok önemli. Biraz ışık biraz mobilya ile bu alanlar size ve evdekilere estetik bir zevk tattıracak.

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-34

Bu size ailenizden ayrı zaman sağlayacak, birkaç kahve sehpası koyabileceğiniz, rahat koltuklara koyabileceğiniz, puf koltukların üzerinde oturabileceğiniz bir alan sağlamaktadır. Ve ya bu oda özellikle erkek için bir dinlenme odası olarak kullanılabilir.

Yaşlı çiftler için rahat ve kafa dinleyecek bir alan sağlayarak, kimse onları rahatsız etmeden orada kitaplarını okur ve ya televizyonlarını izleyebilirler. Tavan arası size ikinci bir oturma odası olasılığı sağlar.

Çatınızı da açarak gökyüzündeki yıldızları rahatça izleyebileceğiniz bir alan olarak size imkân sağlar. Bu tavan arası odaları kesinlikler size ilham sağlayacaktır.

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-1

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-2

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-3

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-4

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-5

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-6

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-7

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.