Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

35 Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri ve İpuçları

17.08.2016
25.115
35 Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri ve İpuçları

Belki tavan arası oda çılgınlığına rastlamışsınızdır. Çoğu insan çatı arasında bazı eşyalarını saklarlar ve sağladığı sonsuz seçeneği görmezden gelirler. Ama niçin? Birkaç resim hatta birkaç mobilya ile bu alanı farklı şeylere dönüştürebilirsiniz.

Biraz iç tasarım ve planlama ile bu alanı rahat, ailenizle vakit geçirip eğleneceğiniz bir alana dönüştürebilirsiniz. Size sağladığı gizlilik çok önemli. Biraz ışık biraz mobilya ile bu alanlar size ve evdekilere estetik bir zevk tattıracak.

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-34

Bu size ailenizden ayrı zaman sağlayacak, birkaç kahve sehpası koyabileceğiniz, rahat koltuklara koyabileceğiniz, puf koltukların üzerinde oturabileceğiniz bir alan sağlamaktadır. Ve ya bu oda özellikle erkek için bir dinlenme odası olarak kullanılabilir.

Yaşlı çiftler için rahat ve kafa dinleyecek bir alan sağlayarak, kimse onları rahatsız etmeden orada kitaplarını okur ve ya televizyonlarını izleyebilirler. Tavan arası size ikinci bir oturma odası olasılığı sağlar.

Çatınızı da açarak gökyüzündeki yıldızları rahatça izleyebileceğiniz bir alan olarak size imkân sağlar. Bu tavan arası odaları kesinlikler size ilham sağlayacaktır.

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-1

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-2

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-3

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-4

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-5

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-6

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-7

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image