Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Ağaç Ev Modelleri ile Doğanın İçinde Huzurlu Bir Yaşama Merhaba

27.02.2018
6.474
Ağaç Ev Modelleri ile Doğanın İçinde Huzurlu Bir Yaşama Merhaba

Ahşap bir evde yaşamak isteyen ancak hayalindeki evi nasıl gerçeğe dönüştüreceğini bilemeyenler, ihtiyaçlarına uygun büyüklükte tercihler yapabilirler. Büyük ve gösterişli ya da küçük ama sıcak ağaç ev modelleri şehir içinde doğada yaşam şansı tanırken, yıkılma riski taşımadığı için depreme karşı bir güvenlik önlemi olarak da düşünülebilir. 80-100 yıla kadar sağlam bir şekilde kalabilen modeller arasından ömürlük bir ev seçerek sevdiklerinizle huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz. Sağlıklı olduğu kadar da ekonomik olan ağaç evler, yenilenebilir enerji kaynağı ve geri dönüşüm için uygun malzemelerle hazırlanır.

Sade ve Üç Katlı Bir Aile Evi

Ağaç Ev Modelleri

Sahip olduğu çatı katla birlikte toplamda 3 katı olan bu model, balkonuyla doğanın içinde bütünleşmek isteyenler için en ideal seçenektir. Özellikle çocuklu aileler için ideal olan bu yapı aynı zamanda bir oyun parkı olarak da düşünülebilir.

Kış Bahçesine Sahip Bir Cennet

Ağaç Ev Modelleri

İki güçlü ağaç arasına kurulan ve kış bahçesiyle fark yaratan bu ev, doğanın içinde bir hayale dalmak isteyen yeni evli çiftler tarafından tercih edilebilir.

Asma Balkonda Seyir Keyfi

Bir evden çok oyun, hobi, dinlenme ya da sohbet alanı olarak görülebilecek balkon, evde işini bitiren aile sakinlerinin kendilerine özel bir zaman ayıracaklarında gidecekleri adres olarak görülebilir.

Eksiğinden Çok Avantaja Sahip Kış Evi

Sıcacık görüntüsüyle fark yaratan ve sahip olduğu balkonla yılın 365 günü fark yaratan ağaç ev, kapalı merdiveniyle sıcak bir aile evi görüntüsü veriyor.

Yağmur Ormanı İçin ideal

Halat merdiven korumalığı ve tamamen doğal bir bitki örtüsüne sahip çatısıyla fark yaratan tek katlı ev, otantik duvar desenleriyle fark edilmeyi başarıyor.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image