Bizimle iletişime geçin

Blog

Ağaç Ev Modelleri ile Doğanın İçinde Huzurlu Bir Yaşama Merhaba

blank

Ahşap bir evde yaşamak isteyen ancak hayalindeki evi nasıl gerçeğe dönüştüreceğini bilemeyenler, ihtiyaçlarına uygun büyüklükte tercihler yapabilirler. Büyük ve gösterişli ya da küçük ama sıcak ağaç ev modelleri şehir içinde doğada yaşam şansı tanırken, yıkılma riski taşımadığı için depreme karşı bir güvenlik önlemi olarak da düşünülebilir. 80-100 yıla kadar sağlam bir şekilde kalabilen modeller arasından ömürlük bir ev seçerek sevdiklerinizle huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz. Sağlıklı olduğu kadar da ekonomik olan ağaç evler, yenilenebilir enerji kaynağı ve geri dönüşüm için uygun malzemelerle hazırlanır.

Sade ve Üç Katlı Bir Aile Evi

Ağaç Ev Modelleri

Sahip olduğu çatı katla birlikte toplamda 3 katı olan bu model, balkonuyla doğanın içinde bütünleşmek isteyenler için en ideal seçenektir. Özellikle çocuklu aileler için ideal olan bu yapı aynı zamanda bir oyun parkı olarak da düşünülebilir.

Kış Bahçesine Sahip Bir Cennet

Ağaç Ev Modelleri

İki güçlü ağaç arasına kurulan ve kış bahçesiyle fark yaratan bu ev, doğanın içinde bir hayale dalmak isteyen yeni evli çiftler tarafından tercih edilebilir.

Asma Balkonda Seyir Keyfi

blank

Bir evden çok oyun, hobi, dinlenme ya da sohbet alanı olarak görülebilecek balkon, evde işini bitiren aile sakinlerinin kendilerine özel bir zaman ayıracaklarında gidecekleri adres olarak görülebilir.

Eksiğinden Çok Avantaja Sahip Kış Evi

blank

Sıcacık görüntüsüyle fark yaratan ve sahip olduğu balkonla yılın 365 günü fark yaratan ağaç ev, kapalı merdiveniyle sıcak bir aile evi görüntüsü veriyor.

Yağmur Ormanı İçin ideal

blank

Halat merdiven korumalığı ve tamamen doğal bir bitki örtüsüne sahip çatısıyla fark yaratan tek katlı ev, otantik duvar desenleriyle fark edilmeyi başarıyor.

Geleneksel Mimariye Sahip Bir Seçim

blank

Geleneksel mimariye uygun yapısıyla balkonlu ve konforlu merdivenleriyle dikkat çeken bu ev, geniş gövdeli bir ağaçtan aldığı destekle rüyaların gerçek olmasını sağlıyor.

Hızlı Üretim İmkanına Sahip Panaromik Bir Tercih

blank

Ağaç evde oturuyorsam çevreyi de görmek isterim diyenler için özel olarak hazırlanan geniş pencereleri sayesinde fark yaratan bir mimariye sahip olan tasarım, geniş kullanım alanıyla çocuklu aileler tarafından da seçilebilir.

Küçük Ama Şirin Bir Alternatif

blank

Büyük evin hemen yakınında kurulan bu küçük ağaç ev, misafir konaklama odası olarak düşünülebilir. Evde canı sıkılan kendini buraya atarak kısa zamanda yeniden enerji toplayabilir.

Sıcak Bir Aile Evi

blank

İki katlı bu ağaç ev, sahip olduğu büyük alanla tam bir aile evi görüntüsü veriyor. Koyu renk duvarlar ve beyaz kapılar evin güzelliğine yaratıcılık katıyor.

Bir Ömürlük Ağaç Ev

blank

Ana evin hemen yanı başında kurulacak bu ağaç ev, yeri geldiğinde hobi odası veya hangar olarak da kullanılabilir. Öğrenciye kiralanabilecek olan bu tasarım sahip olduğu balkonla daha büyük yaşam alanına çevrilebilir.

Yaratıcı Mimariye Sahip Bir Model

blank

Kabile evini andıran bu ağaç ev modeli, tamamen doğal malzemeler kullanılarak hazırlanmış. Ahşap ev tanımını tam anlamıyla karşılayan model, kalabalık aileler için uygun değil.

Doğanın İçinde Kaybolmak İsteyenlere Özel

blank

Doğanın ve ağaçların içinde kaybolmak isteyenler için hazırlanan bu ev, sahip olduğu renkle adeta gözden uzak bir yaşam için ideal. Geniş camlarıyla yılın 365 günü vazgeçilemez bir manzaraya sahip olan model har aileye uygun büyüklükte.

Hayaller Gerçek Oluyor

blank

Taş, ağaç ve bitkinin camla buluştuğu bu harika ev, masallardan çıkmak isteyenler için özel bir yaşam alanı sunuyor. Çıkıntılı odası ve en altta bulunan kış bahçesi ile her göreni kendine hayran bırakacak bir etkiye sahip olan bu eve kim sahip olmak istemez?

Yağmur Ormanı İçinde Saklı Bir Yaşam Alanı

blank

3 farklı kata dönen merdivenlerle ulaşılan bu ev, insana huzur vermekle kalmaz aynı zamanda ömrünü de uzatır. Ağaçlar içinde saklı kalan bu huzur mekanı kalabalık aileler için de idealdir.

Huzur Burada

blank

Ana eve yakın bu balkon ya da teras aynı zamanda bir spor salonu olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda bir seyir ve güneşlenme terası olarak da kullanılabilecek alanda tadı damakta kalacak partiler verilebilir.

En Özel Keşifler İçin Kesintisiz Görüntü

blank

Evden çok gözetleme kulesi ya da keşif merkezi olarak düşünülecek olan ağaç balkon, özellikle çocuklar için son derece yaratıcı bir şekilde değerlendirilebilir.

Yeşilin Her Tonuna Sınırsız Ulaşım

blank

Yeşilin her tonuna sınırsız ulaşım sağlayan bu balkon, yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilebilir. Kalabalık grupların dinlenmeleri için dekore edilecek bu ağaç ev, balkonlarıyla huzura el sallamak isteyenlere özel.

Yaratıcı ve Modern Mimari İş Başında

blank

Modern mimarinin devreye girdiği bu sade tasarım, kalabalık ailelerin ihtiyacını karşılamak için hazırlanmış. Yılın 365 günü farklı bir güzelliğe sahip olan yapı, yaşam stilini evine yansıtmak isteyenler için ideal bir tercih.

Huzurlu Bir Mola

blank

Kolay çıkılacak merdivenlerle hazırlanan bu mola evi, sahip olduğu sade tasarımla dikkat çekiyor.

Tatil ve Emeklilik Planı Yapanlara

blank

Sade olduğu kadar da kullanışlı olan bu ağaç ev, terası andıran merdiven boşluklarıyla huzuru doğada arayanlara özel imkanlar sunuyor.

Şehir İçinde Sadece Size Özel

blank

Şehirden çok kopmadan ağaç bir evde yaşamak isteyenlere özel olarak tasarlanan bu model, ömürlük bir kafa dinleme mekanı olarak görülebilir.

Rustik Tarz

blank

Rustik bir havası olan bu ev, ilk bakışta herkesi kendine hayran bırakacak bir etkiye sahip.

Eğlencede Sınır Tanımayan Tasarım

blank

Tam masal kitaplarından fırlamış gibi görünen bu model, kalabalık ailelere uygun olduğu kadar bir ana okulu için de son derece iyi standartlara sahip.

Son derece özel bir izolasyon sistemine sahip olan evler, sera gazını emerek çevre kirliliği üzerinde de etkili bir destekçi olarak görülebilir. Nem tutma ve havayı filtre etme özelliğine sahip ağaç ev modelleri; çevredeki nefes alan duvarlar olarak düşünülmelidir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir