Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Ahşap Zeminli 22 Yemek Odası

24.11.2017
3.097
Ahşap Zeminli 22 Yemek Odası

Yemek odanızı tasarlarken ilham almaya ihtiyacınız var ? Yoksa yemek odanızın zeminini dizayn etmek için fikirler mi arıyorsunuz?

Her iki durumda da o kadar çok seçeneğiniz var ki, sizin için en uygun olanını nasıl bulacaksınız? Ahşap zemin sizin yemek odanız için uygun mu gerçekten?

Ahşap ev dekorasyonunda en çok tercih edilen materyallerden biridir ve doğru şekilde doğru yerde kullanıldığında evin büyüsünü tavandan zemine kadar etkiler. Ve evet, aynı zamanda ev dekorasyonunda kullanılmak için de iyi bir materyaldir.

Ahşabın yemek odanızda kullanmak için doğru olup olmadığı kuşkusundan kurtulmanız için size ahşap zemin kullanılan yemek odalarının bir kolleksiyonunu oluşturdur. Bu yemek odalarının içinde geleneksel tipte dekore edilenler de var modern bir dizayna sahip olanlar da. Evet, doğru duydunuz. Aynı zamanda evinizin dekoruna uygun bir alan oluşturmak için de seçeneğe sahip olacaksınız.

Fakat hepsi bu değil!

Aynı zamanda yemek odanızdaki mobilyalarınızı nasıl düzenlemeniz gerektiği konusunda da ilham alabileceğiniz örnekler mevcut yazımızda.

Ne bekliyorsunuz?

Sizin için oluşturduğumuz galeride bir tura çıkmak için aşağı inin.

Ahşabın yemek odasında yumuşatıcı bir etkisi olabilir, öellikle de yemek odası takımınız salaş ve parlak ise. Aynı zamanda açık renk ahşap zemin tuğla duvarlarla da harika bir uyum oluşturur.

Buradaki örnekte de ahşap zemin ile mutfak/yemek odasının ortalama büyüklükte bir örneği sunuluyor sizlere. Bu alan direkt olarak evin arka bahçesiyle bağlantılı durumda. Böyle bir alana sahip olmak harika olmaz mıydı?

Burada da göz alıcı bir yemek alanı büyük örme bir avize ile odanın merkezini belirlediği gibi aynı zamanda beyaz duvarlarla da harika bir uyum oluşturmuş. Beyaz sandalyeler parlak ahşap zemin ve ahşap masa sayesinde parlıyor resmen. Masanın dışında da ahşabı evinizde başka şekillerde kullanabilirsiniz. Eğer yemek odanızı göz alıcı hale getirmek istiyorsanız diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Beyaz duvarlar ve koyu renk ahşap zemin sayesinde bu yemek odası zarafetin vücut bulmuş halini oluşturuyor. Konsol masa odaya hareket katıyor ve aynı zamanda güzelce organize edilmiş dekorlar sayesinde odanın görünümü tamamlanıyor. Daha ileri gitmeden önce şunu da söyleyelim, eğer ahşap zemininizi parlatmak için fikirlere ihtiyacınız varsa sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha önce de tanıklık ettiğimiz gibi bu yemek odasında evin mimarisini de göz önünde bulundurularak harika ahşap parçalar seçilmiş

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image