Bizimle iletişime geçin

Blog

Aklınızdan geçen orman evini bulduk

blank

Hani sizler hep bir orman evi hayel ederdiniz ya; böyle yeşil çam ağaçlarının tamda ortasında.sakin, dingin ve huzur dolu… işte orası tamda burası.

1. Orman ev…

aklinizdan-gecen-orman-evini-bulduk

Ormanın tamda ortasında inşa edilen ev tabi ki de sadece ahşap kullanılarak tasarlanmış oluyor. Geniş pencerelerinden ormanın tüm huzurunu odalarda hissedebileceksiniz. Hem aydınlık hem de keyifli bir manzara keyfi için şahane bir yapı…

2. Orman ev mutfak kısmı

aklinizdan-gecen-orman-evini-bulduk-1

Orman ev olduğu için mutfak bölümü de tamamen ahşap malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bu özle mutfakta fazlasıyla huzur depolanmaktadır.

3.Orman ev salon kısmı…

aklinizdan-gecen-orman-evini-bulduk-2

Geniş Açılardan tüm gün ormanı seyredebileceğiniz bir dekorasyon ile şahane bir salon ortaya çıkartılmış durumda. Rahat ve rengârenk kanepeler ile insan bu salondan hiç ayrılmak istemeyecek.

4.Orman ev oturma odası…

aklinizdan-gecen-orman-evini-bulduk-3

Orman havası, güzeldir, özeldir evet ama birazda serindir. Serinlik keyfinizi kaçırmasın diye oturma odasına bir adet şömine düşündük. Ormanın tam ortasında ormandan topladığınız odunlar ile ısınarak keyifli anlar geçirmeye hazır mısınız?

5. Orman ev yemek odası…

aklinizdan-gecen-orman-evini-bulduk-4

Orman evinizde enfes yemeklerinizi yudumlayabileceğiniz şahane bir yemek odası bulunuyor. Orman manzaralı bu yemek odasında yenen yemekler hiç olmadığı kadar lezzetli ve damaklarda yer edecek türden. Ahşap masa ve sandalyeler ile ortaya çok şık bir dekorasyon çıkartılmış durumda.

6. orman ev yatak odası kısmı…

aklinizdan-gecen-orman-evini-bulduk-5

Evet tüm gün ormanda gezdiniz dolaştınız bol bol oksijen aldınız. Yeri geldi sevdikleriniz ile bir ömür unutamayacağınız çok özel anılar yaşadınız. Karnınızı da doyurup, çok derin sohbetler ettikten sonra, saatte epey ilerledi…

Herkes bir bir esnemeye başlarken yavaştan yavaşa uyku kendini hissettirmeye başladı…
O zaman sıra orman evin yatak odası kısmına geçmeye geldi..

aklinizdan-gecen-orman-evini-bulduk-6

Şöyle yumuşacık bir yatakta tamda ormanın en huzurlu yerinde kuş ve böcek sesleri eşliğinde uyumak nasıl olurda iyi gelmez ki bizlere..

Bence sabah olmasın bu huzur dolu odada bir ömrün yorgunluğu giderilsin. Rengârenk bir dekorasyon ile iç açıcı bir mekan orman evin yatak odasında.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir