Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Evinizde Ekstra Alan Oluşturmanız için Akıllı Fikirler

24.12.2017
20.628
Evinizde Ekstra Alan Oluşturmanız için Akıllı Fikirler

Evinizde ekstra alan oluşturmak oldukça zor olabilir, özellikle de birçok eşyaya sahipseniz.Yatak odası, salon, mutfak, banyo- evinizin her alanı kolayca kalabalık ve kullanışsız hale gelebilir. Eğer eşyalarınızı organize etmek ve düzenli kalmak konusunda iyi değilseniz, kendinizi aniden hatırladığınızdan çok daha küçük bir alanda yaşarken bulabilirsiniz.

Bazı insanlar, eğer çok fazla eşyaya sahiplerse, organize kalmayı zor bulabilirler. Fakat pes etmeyin! Her evde daha çok alana sahip olmayı sağlayacak kolay çözümlerin bir listesini oluşturduk sizin için. Buradaki birkaç küçük hilenin yardımıyla, daha az kalabalık bir atmosferi siz de yakalayabilirsiniz.

#1-Daha düzenli bir mutfağa sahip olmak için eşyalarınızı tezgahın üstünde depolamak yerine mutfak dolaplarınızın alt kısımlarına kullanabileceğiniz raflar ve dolaplar ekleyin.

#2-Bütün kemerlerinizi bir çekmeceye sıkıştırmak yerine, eski askılarınızdan birini kullanarak bir kemer askısı oluşturun. Bunun için tek yapmanız gereken tahta bir askıya kancalar eklemek.

#3-Kendin-yap projesi sayesinde depolama bençleri oluşturun. Bu yalnızca size ekstra depolama alanı oluşturmakla kalmayacak, aynı zamanda evinizde daha fazla oturma alanı da oluşturacaktır.

#4-Eğer çok dar bir ölü alanınız varsa, örneğin duvarla buzdolabı arası gibi, bu alana çekmeli depolama alanları eklmeyi düşünebilirsiniz.

#5-Evinizin neresinde boş bir alan varsa, o alan açık raflar için mükemmel alan demektir. Ne kadar çok raf, o kadar çok depolama, o kadar çok alan demektir.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image