Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Ananas Sırt Çantası

blank

Sıcak ve güneşli yaz ayları ne yazık ki geride kaldı. Size o güzel günleri hatırlatacak ve kızınızı mutlu edecek bir projenin altına imzanızı atmaya ne dersiniz? Biraz dikiş beceriniz varsa kendi kendinize yapabileceğiniz ananas şeklinde bir çanta eğlenceli vakit geçirmenizi de sağlayabilir. Bu çantayı hazırlamak için ihtiyacınız olan temel malzemeler ananas desenli bir kumaş, yeşil bir kumaş ve çanta içine koymak için astar kumaşı. Ayrıca sarı renkli iki büyük boncukta çantanızı süslemek için ihtiyacınız olacak malzemeler arasında.

1-Hem Sevimli Hem Kullanışlı

ananas-sirt-cantasi-1

Ananas şeklindeki bu çantayı yaparken biraz zaman ve emek harcamanız gerekecek. Ancak küçük kızınızın bu çantayı kullanırken ne kadar mutlu olduğunu gördüğünüzde tüm emeklerinize değdiğini anlayacaksınız.

2-Ananas Desenli Kumaş

ananas-sirt-cantasi-2

Çantanın ananasa benzemesi için ananas rengine ve desenlerine en yakın kumaşı satın almalısınız. Kumaşı görseldeki şekilde çizerek belirtilen ölçüde kesin.

Keyifle yapabileceğiniz kendin yap projelerinden biri olan ananas çanta modelini umarız beğenmişsinizdir. Bu çantayı sadece küçük kızınız değil kendinizde zevkle kullanabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir