Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Arabanızı Düzenlemek için Hazırlanmış 51 Delice Fikir ve İpuçları

29.09.2017
14.611
Arabanızı Düzenlemek için Hazırlanmış 51 Delice Fikir ve İpuçları

Arabanızı düzenli tutmanız zor bir iş değil, zaman ve para harcamanız gerekiyor. Sadece bu ipuçlarını ve fikirleri uygulayarak kendinizi stresten uzak tutacak ve zaman kazanacaksınız.

Aşağıdaki 51 tane fikri bugün arabanıza kolayca uygulayabilirsiniz. Ebeveyn, öğrenci, iş kadını ve ya kamyoncu olabilirsiniz fakat aradaki bu bağlar arabanızı düzenli ve toplu tutmaktan size alıkoyamaz. Özellikle arka koltuklarınızı düzenleyin.

1- Arabanızın arka koltuklarındaki kirliliği arka koltuk düzenleyicisi ile yapın

Ne kadar denerseniz deneyin her yolculuktan sonra arka koltuğunuz her zaman pis olacaktır. Hepimizin bildiği gibi çocuklar arka koltuklarda 20 dakikadan fazla dayanmıyorlar. Fakat onları bu HappyChappy araba düzenleyici ile tanıştırınca araba sürüşleri daha eğlenceli olacaktır. Buralara oyuncaklar, oyunlar, kitaplar, içecekler ve atıştırmalıklarınızı koyabilir, özellikle uzun yolculuklarda çocuklarınızı kesinlikle bunları isteyeceklerdir.

2- Duş raflarınızı çocukların olmazsa olmaz eşyaları koymak sizce nasıl?

Kolayca bağlanabilir ve çıkarılabilir.[ not: bunu koyacağınız yeri iyi seçin ve buraya koyacağınız eşyaları koltuk kafalığına asacaksınız. Bir tane okuyucumuzun yorumuna göre araba kazalarında bu zor bir duruma sokabilir.

3- Arabanızdaki çöpleri çok güzel bir şekilde görülmeyecek bir biçimde saklayabilirsiniz

Sürekli gidiyorsunuz. BU yöntem özellikle size zaman kazandıracak ve çöplerinizi bir arada tutacaktır. Bu işe gidenler ve ebeveynler için çok harika.

4- Köpeğiniz arka koltuğunuzu mahvediyor mu? Köpekleriniz için koruma kılıfı yerleştirin

5- İçeceklerinizi ve atıştırmalıklarınızı soğutucu ile saklayabilirsiniz

6- Süper kullanışlı seyahat çantaları

Eğer bir aceleniz var ise bu seyahat çantaları çok işinize yarayacak ve bunları hemen elinize alıp evinizden çıkabilirsiniz. İhtiyacınız olan şeyleri her zaman hazırda bulundurun. Bunlar ilkyardım çantası, atıştırmalık vb. şeyler olabilir.

7- Bırak durdur ile bir daha telefonlarınızı ve bozuk paralarınızı bir daha kaybetmeyin ( tamam, bunu garanti edemiyoruz)

8- Kendin yap arabanız için kitap depolama

Kitaplarınızı bu yolla saklayabilir seyahat sırasında kendinizi bu fikirle uzaklaştırabilirsiniz. Kidsomania’da adım adım bu aşamaları izleyerek siz de kendinize bu kitap düzenleyiciyi yapabilirsiniz.

9- Kendin yap ile koltuk kafalıklarınızın arkasına ipadiniz için tutacak

10- Arabanıza kanca ve ya asacaklar ekleyin

Artık ezilmiş ekmeğe ve çatlamış yumurtalara son. Alışverişinizde aldıklarınızı buralara asabilir, kendinize boş alan sağlayabilir ve hasarlardan kaçınmış olursunuz.

geri1 of 9
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image