Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Arabanızı İlk Günkü Gibi Yapacak 10 Fantastik Fikir

Araba temizlemek sıkıcı bir iş olduğu için sürekli erteleriz. Hatta bazı kişiler o kadar nefret ediyor ki bu işi yapması için başkalarına para veriyorlar. Fakat bazı kişiler de hiç sıkılmadan bunu yapıyorlar. Araba temizliğini kendi yapanlar için baya bir efor sarf etmeleri gerekiyor.

Mevsime göre arabalarınızda oluşacak kirler farklılaşabilir. Ne kadar çok temizleseniz de eninde sonunda tekrar pislenecektir. Evinizin aksine arabanızı temizlemek daha fazla iş istiyor ve daha sık temizleme gerektiriyor. Fakat bu iş zor ve ya pahalı olmak zorunda değil. İşte size burada 10 fikir ile arabanızın yeni gibi nasıl olacağını sunuyoruz.

1- Bahar ile birlikte toz gelir ve bu tozlar araba paspasınızı kirletir. Fakat üzülmeyin, yeni paspaslar almak zorunda değilsiniz.

Pişirme sodası ve sirke ile basit bir karışım hazırlayın. Sonra bu karışımı diş fırçası ile paspasa uygulayın. Kuruduktan sonra vakumlayın.

2- Toz döngüsü sürekli olur, bunlardan kurtulmanın basit yolları olmalıdır. Özellikle küçük ve ulaşılamayan alanlarda olurlar.

Dert değil. Küçük bir boya fırçası yardımı ile buradaki tozları çıkartabilirsiniz. Sonra da bunları vakumlayın.

geri1 of 7
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.