Bizimle iletişime geçin

Mobilya

18 Adet Birbirinden Farklı Avangarde Yatak Odası Takımları

blank

Teknolojik gelişmelerin her alanda kendini fazlasıyla hissettirdiği günümüzde, mobilya sektörünün çeşitlenmesi sonucunda, birbirinden farklı göz alıcı dekorasyonlar yapılabilmektedir. Salon, yatak odası, genç odası, çocuk odası, mutfak, oturma odası ve antre olmak üzere evin tüm bölümleri, modern ve klasiğin harmanlandığı yeni mobilya çeşitleriyle, dekorasyonda şıklık yarışına sebep olmaktadır. Mobilya ve ufak dokunuşlarla evin havasını tümüyle değiştirecek aksesuarlar, her stil sahibinin kendi tarzını ortaya koymasına olanak verecek çeşitliliktedir. Özellikle, mobilyada günümüzün favori renkleri pastel tonlar, evine modern ve şirin bir hava katmak isteyenlerin gözdesi olmuş durumdadır. Mobilya sektörünün bu derece hareketlenmesi, herkesin kendi zevkine uygun olanını bulmasını sağlamaktadır. Her bütçeye uygun ekonomik fiyatlarda, mobilya sektöründeki değişim ve çeşitliliğin bir sonucudur.

Avangarde Yatak Odası Takımları

 1) Günümüzde, yatak odası dekorasyonunda büyük çoğunluk tarafından özellikle tercih edilen pastel tonların, klasik dokunuşlarla detaylı bir şekilde birleştirildiği yatak odası takımı, hem estetik ve huzur verici görünmekte hem de kullanışlılığıyla dikkat çekmektedir.

Avangarde Yatak Odası

2) Beyaz ve mavinin uyumunun en farklı şekilde tasarlanarak kullanıma sunulduğu yatak odası takımı, tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin öncelikli tercihi olacak gibi görünmektedir.

Avangarde Yatak Odası

3) Dekorasyonda modern ve rahat mobilyalardan yana seçim yapan, ancak, eskiden beri moda olan klasik renklerden de vazgeçemeyenlerin öncelikli tercihi olacak sade aynı zamanda da gösterişli bir modeldir.

Avangarde Yatak Odası Takımları

4) Gösterişi sevenlerin ve kendi tarzını en farklı şekilde yansıtmak isteyenlerin tercih edebileceği ihtişamlı bir yatak odası takımıdır. Daha çok klasik dokunuşlar ön planda tutulmuştur.

blank

5) Tasarımıyla dikkat çeken bu model, rahatlıktan ödün vermeyen, aynı zamanda da estetiği ön planda tutan kişilerin tercihi olacak bir modeldir. Bir yatak odası dekorasyonu, sadeliği ve şıklığı bir arada yansıtan yapısıyla oldukça dikkat çekmektedir.

blank

6) En gözde pastel renklerin, ince dokunuşlarla detaylandırıldığı, görenlerin büyük oranda dikkatini çekecek ihtişamlı bir modeldir. Sade aksesuarla, yatak odasına farklı bir hava katılabilir.

blank

7) Klasik mobilya sanatının, farklı bir dokunuşla bambaşka bir tasarıma dönüştürüldüğünün en güzel göstergesi olacak bir yatak odası takımıdır. Günün yorgunluğunu, rahat ve dinlendirici bir uykuyla atmak isteyenler, kullanışlılığın yanısıra estetiğin de ön planda tutulduğu bu takımı rahatlıkla tercih edebilirler.

blank

8) Yatak odası dekorasyonunda klasikten vazgeçemeyenler için tasarlanmış özel bir modeldir. Daha çok estetiğin ön planda tutulduğu modelde, günümüzün moda renkleri olan pastel renkler kullanılmıştır.

blank

9) Günümüzde, hemen her yatak odasında tercih edilen sürgü kapak gardrop, lale figürüyle detaylandırılmıştır. Beyaz renginin klasik tarzla bütünleştirildiği yatak odası takımı, farklı dekorasyon fikirleri arayanlar için güzel bir öneri niteliğindedir.

blank

10) Müşterilerin talebi göz önünde bulundurularak tasarlanan bu yatak odası takımı, geniş yatak odalarında rahatlıkla kullanılabilecek bir modeldir. Kullanışlılık, estetik ve rahatlık adına herşeyin düşünüldüğü bu model, farklı zevk sahiplerinin beğenisine hitap etmektedir.

blank

11) Evin en huzur verici bölümü olan yatak odasında, komidinden gardroba, aynalardan kulplara kadar farklı bir tarz yansıtmak için tasarlanan yatak odası takımı modelidir. Günümüz modasının, geçmişin çizgileriyle profesyonel şekilde harmanlanarak farklı bir şekle dönüştürüldüğü bu takım, kalitenin insan yaşamına yansıması olacak niteliktedir.

blank

12) İlk bakışta, değişik zevklere hitap edecek harmanlanmış bir model olduğu açıkça görünmektedir. Özel el işçiliğiyle tasarlanan bu model, tüm ihtişamı ile yatak odalarında lüksü ve konforu yaşatmaktadır.

blank

 

13) Yatak odasında konforun ve şıklığın insan yaşamına bir yansıması olarak düşünülüp tasarlanan bu takım, gerek renkleri gerekse ince detayları ile, yatak odasında tam bir huzur ortamı oluşturacak niteliktedir.

blank

14) Göz alıcı tasarımından dolayı dikkat çeken bu tasarım, estetiğe önem verenlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir modeldir. Her ne kadar estetik ön planda tutulmuş olsa da, rahatlık ve konfordan da ödün verilmemiştir.

blank

15) Aynaları ve özel süs işçiliğiyle tamamen farklı bir şekilde tasarlanan bu takım, özel bir kreasyonun en gözde temsilcisidir. Günümüzde, dekorasyon düşüncesinin ne kadar değiştiğini ve farklılaştığını açıkça gözler önüne sermektedir.

blank

16) Kırmızının, yatak odasında nasıl bambaşka bir havaya büründüğünü gösteren bir yatak odası takımıdır. Yatak, komidin, şifonyer, gardrop ve aynaların özel işçilikle detaylandırıldığı takım, yatak odasını değişik bir görüme kavuşturmak isteyenlerin tercihi olabilecek bir modeldir.

blank

17) Yatak odasında, monotonluktan sıkılıp değişiklik yapmak isteyenler, aradığı şıklığı bu modelde bulabilirler. Üstelik rahatlık ve konforla bir arada estetiği yaşamak ayrı bir avantajdır.

blank

18) Mavinin farklı tonlarının, hem klasik hem de modern şekilde yorumlandığı, nadide güzellikteki yatak odası takımlarından birisidir. Kullanışlılığın da fazlasıyla düşünüldüğü bir takım olarak, fark yaşatan dekorasyon fikirleri arasında yer alabilecek modellerdendir.

Yatak odaları, yoğun bir günün ardından, tüm yorgunluğun atıldığı bölümdür. Ertesi güne, sağlıklı bir uyku çekerek hazırlanmak ve sabah zinde bir şekilde uyanmak için, yatak odası dekorasyonu için seçilecek mobilyalara dikkat edilmelidir. Uzmanlar, yatak odasında, pastel renklerin daha dinlendirici olduğunu savunmakta ve dekorasyonda bu renklere ağırlık verilmesi konusunda uyarmaktadır. Yeni sezon yatak odası kreasyonlarının önemli birer parçasını oluşturan bu takımlar, pastel renklerin ağırlıkta olduğu özel takımlardır. Hem rahat bir uyku için konforun hem de farklı bir görünüm için estetiğin bir arada sunulduğu yatak odası takımları, farklı zevk ve bütçelerin ihtiyacını, fazlasıyla karşılayacak çeşitliliktedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir