Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ayakkabı Saklama Hakkında 17 Fikir

Şüphesiz bir şekilde ayakkabıları düzenlemen önemlidir. Onları evinizde bir merkezde tutmak hem dairenizi temiz ve sade tutacak aynı zamanda istediğiniz bir çift ayakkabıyı istediğiniz zaman kolayca bulabileceksiniz. Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz emin olun bu ayakkabı kontrolü elden çıkacaktır.

Seçebileceğiniz birçok ayakkabı raf fikri var. Kendin yap projelerinden hazır satılan ayakkabı raflarına kadar. Bunların seçimi sadece fonksiyon olarak değil aynı zamanda evinizle uyum içinde olması da önemli faktörler arasındadır.

İster bir çift ayakkabınız olsun ister bir ayakkabı tutkunu olun her zaman ayakkabılarınızı düzenlemek ve saklamak için bir sürü yaratıcı ve zekice yol vardır. Ayakkabılarınıza çok para harcıyorsunuz ama onları düzenli bir şekilde saklamaz iseniz ne yazık ki hasar alacaklardır. Sadece bu da değil aynı zamanda o güzelim topuklu ayakkabılarınızı saklamak yerine onları güzel ve göze hoş gelecek şekilde sergileyebilirsiniz.

Kişisel zevklerini ve iç tasarım yeteneklerinizi göstermek için birçok farklı depolama fikirleri vardır. Giysilerinizi veya ayakkabılarınızı hangi odanızda saklamak isterseniz isteyin en azından aşağıdaki fikirlere bir göz atın.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.