Bizimle iletişime geçin

Blog

Ayakkabılarınızı Nasıl Düzenleyeceğinizi Gösteren 17 İpuçları ve Fikirler

blank

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-1

Ayakkabılar bir insanın en iyi arkadaşı olabilir fakat iş bunları düzenlemeye ve tamir etmeye geldiği zaman bu problem olabilir. Ancak bunun için kolay ve yaratıcı çözümler de vardır. Bu sayfa sizlere bu problemi çözmek için harika ipuçlarını gösterecek. Bu sayfadaki resimlerden ilham alabilir ve ayakkabılarınızı düzenleyerek hayatınıza kolaylık sağlayabilirsiniz.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-2

Geri dönüşümlü boya kapları çok para harcamadan ayakkabılarını düzenlemenin bir yoludur. Özellikle bu tüm terliklerinizi saklamak için idealdir.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-3

Bir alanı faydalı hale getirmek için, ayakkabılarınızı buna benzer bir tezgâha asabilirsiniz. Bu yöntem ile alnınızı temiz ve boş bırakacaksınız.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-4

Bebeğinizin birçok ayakkabısı olabilir. Bunları bir perde askısına asmak çok havalı ve güzel gözükecektir.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-5

Bunları çok görebilirsiniz ama bu ayakkabılarınızı saklamanın en kolay yollarından biridir. Bunu kolaylıkla yapabilir ve internette bulacağınız rehberler yardımı ile siz de yapabilirsiniz.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-6

Ayakkabılarınızı saklamak için ve aynı zamanda yerinizi daha havalı istiyorsanız renkli kovalar işinize yarayacaktır. Bunu yapmak size fayda sağlayacak ve burada birçok ayakkabılarınızı da saklayabileceksiniz.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-7

Çöp kutularınızı ayakkabılarınızı saklamak için kullanabilirsiniz. Bunları bir masanın ve ya bir tezgahın altına koyarak daha düzenli bir alan elde edebilirsiniz. Bunlara aynı zamanda tekerlekler ekleyerek daha kolay ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-8

Eski dolaplarınızı dekore ederek burada aynı zamanda ayakkabılarınızı saklayabilirsiniz. Bu özellikle erkek çocuğunuzun odası için harika olacaktır.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-9

Evinizi bu girişteki ayakkabı düzenleyicisi ise dekore edebilirsiniz. Bu gelen misafirlerinizin bu alandaki ayakkabılarınızın tamir edilmesi gerektiğini bilecektir.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-10

Bu tarz bir ayakkabı rafı akılda kalıcı ve eşsiz olacaktır. Eğer bu ayakkabı rafı evinizin dekoru ile uyumlu ise siz de buradan ilham alarak yapabilirsiniz. Ayakkabı rafı için ne kadar yenilikçi bir fikir.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-11

Eğer yapılması basit ve kolay bir şey arıyorsanız, evinize çıpa şerit ile bunu yapabilirsiniz. Bu evinizi sade ve düzenli gösterecektir.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-12

Bazılarınızın da bileceği gibi taç dökümler özellikle bayanların topuklu ayakkabıları için çok güzeldir. Bu taç dökümleri duvara monteleyin ve en güzel topuklu ayakkabılarınızı buraya asın.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-13

Dönüştürebilir paletler ile kendinize bir ayakkabı rafı yapabilirsiniz. Bu ayakkabılarınız için yapabileceğiniz en basit fikirlerden biridir.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-14

Eğer siz bu şeyleri sizin için çok kalabalık yaratacak şekilde buluyorsanız, ayakkabılarınızı yatağınızın altında da saklayabilirsiniz. Resimde görüldüğü gibi, onları sadece kullanacağınız zaman çıkartın.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-15

Elbise askılarınızı biraz bükerek onları ayakkabılarınızı asmak için harika bir hale getirebilirsiniz. Bununla çok fazla uğraşmanıza gerek kalmayacak ve aynı zamanda evinizin zemininde daha az ayakkabınız olmasını sağlayacaktır.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-16

Ayakkabılarınızı düzenlemenin başka bir yolu ise kutuların bir taraflarına resim yapıştırarak olabilir. Bununla birlikte kutuların içinde ne tarz ayakkabılarınız olduğunu bileceksiniz.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-17

Daha sanayi tarzı görünüm için, düşük fiyatlı PVC boruları ayakkabı rafı olarak kullanabilirsiniz. Bu boruları üst üste dizerek onlara bir form katabilir ve onları bir ip yardımıyla birbirine bağlayabilirsiniz. Ve böylece kendinize ait bir ayakkabılığınız olacak.

ayakkabilarinizi-nasil-duzenleyeceginizi-gosteren-17-ipuclari-fikirler-18

Buradaki asıl ipucu bulabildiğiniz tüm boş alanları değerlendirmek. Sadece yaratıcılığınızı konuşturmanız yeterlidir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir