Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Bahçe Dekorasyon Örnekleri

20.10.2016
11.503

Evinizin bahçesi zaman geçirmekten en çok hoşlandığınız alansa, ancak son günlerde artık bahçede bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünmeye başladıysanız bu yazımız tam size göre. Bahçe dekorasyonunuz için ayıracak fazla bir bütçeniz yoksa sizde birbirinden yaratıcı kendin yap tasarımlardan faydalanabilirsiniz. Bu tasarımlar sayesinde bahçenizde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmanız mümkün. Nasıl mı? Örneğin bir tuvalet masasını ya da eskimiş bir bisikleti harika bir çiçeklik haline getirebilirsiniz.

Kendin yap projelerinin en güzel yönlerinden biri elinizde olan malzemeleri değerlendirme fırsatı vermesidir. Sizde kullanmadığınız malzemeleri doğru şekilde değerlendirmeye başlayabilir ve bahçeniz için muhteşem çiçeklikler elde edebilirsiniz. El emeğinizle yapmış olduğunuz bu çiçeklikleri kullanmak size de çok büyük keyif verecektir. Hayal gücünüzü ve el becerinizi birleştirerek sizde arzu ettiğiniz mükemmel bahçeye sahip olabilirsiniz.

1-Tuvalet Masasını Değerlendirin

bahce-dekorasyon-ornekleri-1

Kullanmadığınız bir tuvalet masanız varsa onu bahçe dekorasyonu‘nuzda değerlendirebilirsiniz. Masanın üzerine çiçek saksılarınızı koyabileceğiniz gibi çekmeceleri de çiçeklerinizi yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

Bahçe Dekorasyon Örnekleri

Kendi tasarladığınız çiçekliklere bahçenizi modern ve göze hoş gelen bir hale getirmenin ne kadar kolay olduğunu içeriklerimiz sayesinde sizde görmüş oldunuz. El becerinizi kullanır ve sabırlı davranırsanız sizde herkesin kıskanacağı çiçekliklere sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image