Bizimle iletişime geçin

Bahçe

Bahçe Düzenlemesi için 10 Kuru Dere Yatakları

blank

Merhabalar benim en iyi hayalperestlerim! Güzel gününüzün tadını çıkartıyor musunuz? Biz burada her zaman size dekorlarla ilgili enteresan fikirler sunuyoruz. Bugün için size çok güzel bir yazım var: “Bahçe düzenlemesi için 10 kuru dere yatakları”. Heyecanlı mısınız?

bahce-duzenlemesi-icin-10-kuru-dere-yataklari-1

Bu yataklar sadece yağmur sularının tahliyesi için değil, aynı zamanda evin hemen dışındaki yaşam alanınıza doğal bir görünüm katacaktır. Böylelikle eğer suyu evinizden uzak tutmak istiyorsanız ben size bu kuru dere yataklarını sunuyorum. Kim bilir belki onları ilginç bulacaksınız ve ya kendiniz bir tane yapmak isteyeceksiniz. Eğlenin ve keyif alın!

bahce-duzenlemesi-icin-10-kuru-dere-yataklari-2 bahce-duzenlemesi-icin-10-kuru-dere-yataklari-3 bahce-duzenlemesi-icin-10-kuru-dere-yataklari-4

Eğer bahçenize yeni bir görünüm katmak istiyorsanız, kendin yap kuru dere yatakları bu yollardan biridir. Bu fikirlerin her biri şaşırtıcı bir şekilde kolay ve yapımı hızlı, ve onları yapmak için herhangi özel bir malzemeye ihtiyacınız yok.

İpuçları:

• Doğal ve güzel görünen kayaçları ve çakıl taşlarını seçin. Göz kamaştırmak için kırmızı, beyaz ve ya siyah çakıl taşlarını seçin.

• Kayaçları ve çakıl taşlarını farklı boyutlarda seçin ki çarpıcı bir görüntü olsun.

• Daha neşe saçan ve ilginç görünüm için bu yatakların yanına bitkileriniz ve çiçekleriniz ile güzelleştirebilirsiniz.

• Bu sızıntı ve ya kaynak, doğallık katmak için kıvrımlı olabilir.

Bu yataklar suyu tutamayan ve ya kuru topraklar için muhteşem bir çözüm.

bahce-duzenlemesi-icin-10-kuru-dere-yataklari-5

bahce-duzenlemesi-icin-10-kuru-dere-yataklari-6

Amacınıza göre bu kuru dere yatakları estetik ve fonksiyonel göstermek için kullanılan yöntemler biraz farklılık gösterebilir. Eğer fonksiyonel olmasını istiyor isek, suyun kaynağına, ne kadar suyun aktığını ve nereye yönlendirmek istediğimiz önemlidir. Eğer sadece manzara istiyorsanız yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanın.

bahce-duzenlemesi-icin-10-kuru-dere-yataklari-7 bahce-duzenlemesi-icin-10-kuru-dere-yataklari-8 bahce-duzenlemesi-icin-10-kuru-dere-yataklari-9 bahce-duzenlemesi-icin-10-kuru-dere-yataklari-10

bahce-duzenlemesi-icin-10-kuru-dere-yataklari-11

Benim sevgili insanların siz bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Onları fonksiyonel, çekici ve ya etkileyici buluyor musunuz? Sizin en hoşunuza giden hangisi, hangisini bahçenizde görmek istersiniz? Bu fikirleri çok sevdim ama henüz karar veremedim. Sizce hangisi?

Sizin fikirlerinizi de duymak isterim, yorumlarınızı bizle paylaşın. Öneri ve görüşlerinizi de paylaşın. Göstereceğiniz her şeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Ev Düzenleme‘nin içerikleri ile güncel kalın ve günün geri kalanının keyfini çıkarın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir