Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Sizi Yaz Moduna Sokacak Arka Bahçeniz İçin 25 Kendin-Yap Projesi

01.12.2017
16.721
Sizi Yaz Moduna Sokacak Arka Bahçeniz İçin 25 Kendin-Yap Projesi

Yaz ayları çok uzakta sayılmaz, birçoğumuz bu zamanları arka bahçemizdeki bitkileri düzenleyerek, barbekü yaparak, güneşte uzanarak ve zamanımızı arkadaşlarımız ve ailemizle eğlenerek geçiririz. Bu yüzden de yapmanız gereken tek şey arka bahçenizi takılmak için harika bir alana çevirecek birkaç proje bulmak. Ve şanslısınız ki, biz sizin için o projelerden bazılarını toparladık bile.

#1-Kendin-Yap Ateş Çukuru

Serin yaz akşamlarında arkadaşlarınızla etrafında sıcak zamanlar geçirmek ve geçirdiğiniz zamanı çok daha eğlenceli hale getirebilmek için bu ateş çukurunu arka bahçenize ekleyebilirsiniz.

#2-Bahçe Evi

Eğer geniş bir arka bahçeniz varsa, böyle bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Burası hem çocuklarınız hem de yetişkinler için oldukça kullanışlı bir alan olabilir. Ayrıca anılarınızı ölümsüleştirmek için çektiğiniz fotoğraflardaki estetik görünüşü de başka bir artı.

#25-Teneke Kutularla Işıklandırma

Eğer arka bahçeniz için geceleri kullanabileceğiniz ışıklandırmalara ihtiyacınız varsa, teneke kutuları kullanarak bu sevimli ışıkları siz de arka bahçeniz için kullanabilirsiniz. Bu ışıkları hem ağaçlara hem de verandanızın köşelerine asabilirsiniz.

#4-Ağaç Masalar

Eğer arka bahçenizdeki ağaçları kestiyseniz, kök kısımları kötü bir görüntü oluşturuyor olabilir. Bu kısımlardan faydalanmak için ağaçların köklerini masa haline getirebilirsiniz.

#5-Kendin-Yap Dev Jenga

Jenga, boyutları devasa olduğunda çok daha eğlenceli bir oyun olabilir. Bu oyunun büyük boyutlusunu oluşturmak için ahşap parçalar kesebilirsiniz. Fakat devrilmeye yakın ayaklarınızı korumayı unutmamalısınız!

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image