Bizimle iletişime geçin

Banyo

Banyonuzda Lüks Görünümler Oluşturun

blank

Ev hayatında insanların belki de kendilerini en özel ve keyifli hissetmek isteyecekleri yerler banyolarıdır. Özellikle de özel birliktelikleri ya da yorgun geçen günün tüm stresini atabileceğiniz nadide alanlardan birisi olan banyolarınızı, lüks tasarımlarla daha da güzel hallere taşımanız mümkün olabilir. Dekoratif fikirler açısından bakıldığında da sizler belki biraz fazlasından bir yükün altına girebilirsiniz ama, yine de oluşturacağınız tasarımlar sayesinde de hayatınızın en güzel banyo keyiflerine de ulaşabilirsiniz. Kaldı ki ev sahibi olan her bireyin de mutlaka banyosuna uygulaması gerektiğini düşündüğümüz bu tasarımlar hakkında biz de kısa kısa, görseller eşliğinde sizlere paylaşımlarda bulunmak istiyoruz.

1.Bembeyaz bir dekor, ışıklar saçan küvet

blank

Banyoları lüks kılan en önemli detay tabii ki de küvetler olmaktadır. Sizler bu tarz bir banyonun içerisinde kendinizi olabildiğince güzel hissedebilirsiniz. Hatta uzun bir süre banyonuzdan çıkma isteğini rafa kaldırma ihtimaliniz bile yüksek olacak…

2.Ahşap ile mor renginin müthiş uyumu

blank

Banyolarda lükslüğün peşinde olanlar için ahşap ile mor tasarımları mutlaka öneriyoruz. Hatta güzel bir plazma ile tüm hafta sonunuzu banyo içerisinde vakit geçirerek tamamlamak harika olacaktır…

3.Banyonuz güneş dolsun

blank

Güneş tasarımını andıran farklı ve lüks tasarımlar sayesinde banyonuzun her zamankinden daha özel ve sizler için unutulmaz bir etkileşime dönüşebileceğini asla unutmamalısınız.

4.Egzotik tasarımları mutlaka denemelisiniz

blank

Egzotik ve fantezi açısından özel bir tasarım modeli sayesinde, banyodaki geceleriniz çok daha güzel geçebilir. Tabii bu durumu jakuzi ile de desteklemeniz mümkündür.

5.Siyah ile gri tonlarla dolgun bir banyo tasarımı

blank

Siyah rengi banyolar için özel sonuçlar getirebilir. Özellikle de ağır görünüşlü şık bir banyo tasarımı sayesinde, kendinizi daha da güzel bir banyo dönemine dahil etmeniz mümkün olacaktır.

6.Altın renginde basamaklı küvet banyoları

blank

Kendinizi bir kraliçe gibi hissedeceğiniz altın sarısı ile bezenmiş, küvete basamaklar ile ulaşılacak harika bir banyo tasarımı gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Hatta bu tasarımı çok da benimseyebilirsiniz.

7.Havuz misali bir küvete ne dersiniz?

blank

Bir banyonun lüks olmasını destekleyen en önemli etmenlerden birisi de tabii ki küvetler olmaktadır. Sizler etkili bir küvet tasarımı ile tıpkı bir havuzun içerisinde yüzüyor misali banyolarınıza özellik katabilirsiniz.

8. Şıklığın peşinde olanlar için özel tasarımlar

blank

Banyo tasarımlarında her zaman şıklık önemlidir. Estetik tasarımlar ve en ince ayrıntısının bile düşünüldüğü bir banyoda, daha hoş vakitler geçirmeniz mümkün olacak.

9.Işıltılarla dopdolu özel banyo tasarımları

blank

Banyonuzun ne şekilde olacağı her zaman sizlere bağlı bir durum. Bu sebepten dolayı da ışıklarla dopdolu tasarımlarla şekil alan, etkili banyolar oluşturabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra evinizdeki banyoların lüks ve ileri seviyeli gözükmesini destekleyeceğiniz etkileşimler sayesinde, kendinizi her zaman daha da özel bulabilme şansı yakalamış olacaksınız. Bu sebepten de banyo tasarımlarını mutlaka göz önüne alarak ilerlemelisinz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir