Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Yaşama Alanınızı Tamamen Yenileyecek 20 Basit Dekorasyon Projesi

09.12.2017
10.957
Yaşama Alanınızı Tamamen Yenileyecek 20 Basit Dekorasyon Projesi

Evinizin dekorasyonunu biraz canlandıracak yeni yollar mı arıyorsunuz? Bütçenize uygun yollarla evinize biraz heyecan katmak mı istiyorsunuz?

Biliyoruz ki evinizi dekore etmek pahalıya mal olacak bir şey, özellikle de görünümde pahalı şeylerden hoşlanan kimseler için. Fakat birbirimize karşı dürüst olalım endişelenmemiz gereken kira, elektrik faturası ve diğer masraflar varken evin dekorasyonuna para harcamaya gücü yetebilecek kaç kişi var ki?

Bu yüzden biz de size evinize heyecan katmanıza yardımcı olabilecek kendin yap projelerinin bir listesini oluşturduk. Hepsi oldukça kolay ve aynı zamanda da düşük maliyetli. Bir dahaki boş zamanınızda üzerinde uğraşmak için bu projelerden birini siz de seçmelisiniz!

#1-Süs Bitkili ve Organizatörlü Kitap Tutacakları

Kitap tutacakları oldukça pahalı olabiliyor. Peki neden siz kendiniz için bir tane yapmayasınız? Daha da iyisi, minik mantar panoları da ekleyip, her birine süs bitkileri de koymaktan başka ne olabilir? Aynı anda hem minik bir bahçeniz olacak hem de mantar panonuza küçük notlar alabileceksiniz!

#2-Fotoğraf Çerçevesi

Büyük ve boş bir fotoğraf çerçevesini polaroid fotoğraflarınızı sergilemek için bir alana dönüştürebilirsiniz. Basitçe çerçevenin bir ucundan diğerine kablo asın ve mandallar kullanarak fotoğraflarınızı tutturun.

#3-Himmeli Geometrik Heykel

Muhtemelen bu küçük heykelleri ya modern ev dergilerinde ya da pahalı ev dekorasyon mağazalarında görmüşsünüzdür. Peki basitçe birkaç pipet ve kablo kullanarak aynı görüntüye sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz?

#4-Merdiven Raflar

Eski ve antika görünümlü merdiveninizi raflara dönüştürün! Evinizin bütün odaları için harika bir dekorasyon parçası haline gelebilirler. Üzerine ise antika malzemeler koyarak görüntüyü tamamlayabilirsiniz!

#5-Asma Raflar

Geleneksel raflar kullanmak yerine kendiniz için asma raflar yapabilirsiniz! Ahşap parçalarına delikler açın, bu sayede içlerinden ip geçirebilirsiniz. Sonrasında ise bir halka ile duvara sabitleyin!

geri1 of 3
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image