Bizimle iletişime geçin

Banyo

Basit, Merdivenli Çamaşırlık

blank

Eğer bir apartman dairesinde çalışıyorsanız, alandan tasarruf etmek ve ekstra alan kazanmak için çılgın çözümler bulmak konusunda ustalaşırsınız. Şimdi, tabi ki her türlü insan mevcut ve kendi işini kendi görmeyi seven insanlar size şimdi göstereceğim projeden çok hoşlanacaklar. Bu projede küçük bir daire için, var olan materyallere farklı bir şekilde bakmamız gerekiyor, bu sayede sahip olduğumuz alanı daha verimli kullanabiliriz, bir dakika içerisinde siz de neyden bahsettiğimi anlayacaksınız.

çamaşırlık-fikirleri

Çamaşır yıkamak hayatın bir parçası elbette ve küçük bir dairede yaşıyorsanız, kurutma kısmı gerçekten zorlayıcı bir olay haline gelir. Şanslısınız ki bir gün bir kız bu fikirler ortaya çıktı, merdiveni evin tavanına asmış ve merdivenin farklı bölümlerine de askılar yerleştirmiş. Oldukça basit bir projeden bahsediyoruz ve eğer siz de bunu uygulamak istiyorsanız, eski tahta bir merdivene ihtiyacınız olacak, merdiveni istediğiniz renge boyadıktan sonra sağlam bir şekilde tavana asmalısınız.

çamaşırlık-fikirleri-1

Sonrasında da askılar ekleyip, dayanıklılığını test edin çünkü yeni yıkanmış bütün çamaşırlarınızı yerde bulmak isteyeceğiniz son şey olacaktır. Bu yüzden yeni çamaşırlığınızın ne kadar çamaşırı kaldırabileceğini test etmelisiniz.

çamaşırlık-fikirleri-2

Bence bu fikir oldukça güzel ve evinizde uygulayabileceğiniz kadar da kolay ve bu fikri sizinle paylaşmamın en önemli sebeplerinden biri de çok fazla maliyet gerektirmemesi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir