Bizimle iletişime geçin

Blog

Baukind tarafından Tasarlanmış Çocuk Oyun Odaları

blank

Baukind size macera, tecrübe ve sınıfta size açık hava derslerini alanı canlandırarak ve onun potansiyelini ortaya çıkararak şekilde getiriyor. Çocuklar doğa yoluyla öğrenirken, sert ve banliyö havasını silin ve çocukların oyun alanını neşeli hale getirin.

baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari

Çocukların erken yaşlarda gelişimini sağlamak için sınıflar ve alanları üç boyutlu olarak tasarlanmıştır. Buradaki tüm alan onların hem eğlenmelerini sağlamak hem de öğrenmelerini sağlamaktadır. Ve buralar olabildiğince doğaya uygun olarak tasarlanıp kaza yapmalarını önlemek amaçla yapılmıştır.

Tüm bu oyun alanları doğadaki gibi çeşitli fırsatlar yaratarak doğanın dengesi sağlanarak tasarlanmıştır. Tasarımda mobilyalardan ziyade daha organik yapılar kullanılmıştır ki sizi keşfe davet eder.

Bu odalar pedolojik gerekliliği sağlayacak şekilde olup ve doğal arzular gibi şeyleri karşılamaktadır.

baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-1 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-11 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-10 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-9

baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-7 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-6 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-5 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-4 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-3
baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-2

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir