Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
  • Anasayfa
  • Blog
  • Baukind tarafından Tasarlanmış Çocuk Oyun Odaları

Baukind tarafından Tasarlanmış Çocuk Oyun Odaları

Baukind size macera, tecrübe ve sınıfta size açık hava derslerini alanı canlandırarak ve onun potansiyelini ortaya çıkararak şekilde getiriyor. Çocuklar doğa yoluyla öğrenirken, sert ve banliyö havasını silin ve çocukların oyun alanını neşeli hale getirin.

baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari

Çocukların erken yaşlarda gelişimini sağlamak için sınıflar ve alanları üç boyutlu olarak tasarlanmıştır. Buradaki tüm alan onların hem eğlenmelerini sağlamak hem de öğrenmelerini sağlamaktadır. Ve buralar olabildiğince doğaya uygun olarak tasarlanıp kaza yapmalarını önlemek amaçla yapılmıştır.

Tüm bu oyun alanları doğadaki gibi çeşitli fırsatlar yaratarak doğanın dengesi sağlanarak tasarlanmıştır. Tasarımda mobilyalardan ziyade daha organik yapılar kullanılmıştır ki sizi keşfe davet eder.

Bu odalar pedolojik gerekliliği sağlayacak şekilde olup ve doğal arzular gibi şeyleri karşılamaktadır.

baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-1 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-11 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-10 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-9 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-7 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-6 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-5 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-4 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-3 baukind-tarafindan-tasarlanmis-cocuk-oyun-odalari-2

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.