Bizimle iletişime geçin

Bayan Örgü Modelleri

Bayanlar için Örgü Bere Modelleri

blank

Merhaba hanımlar. Bugünkü konumuz bere modelleri. Birbirinden değişik ve şık bere modelleri ve bere örneklerini sizler için bir araya toplamaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz.

Bayanlara bereler şapkadan daha çok yakışıyor. Bu tabi kişiden kişiye değişebilen özel bir olaydır. Fakat kadınların büyük çoğunluğu şapka yerine bere kullanmayı tercih ediyor. Tığ veya şiş örgü ile yapılmış birçok bere modellerini burada sizlere anlatacağım. En yeni örnekleri ve en çok tercih edilen modelleri bu yazımda bulabilirsiniz. Tabi burada anlatacağım bere modelleri kadınların hobi veya para kazanmak amaçlı yaptıkları el emekleridir. İstediğiniz renkte ve değişik modellerde süslemeler yaparak bu el işi örneklerini kız çocukları için hatta atkı ve eldiven ile de kombin ederek tam takım bir kombin yapabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kullanılan en gözde el işi bere modellerini sizler için bir araya getirdim.

Kadınlar giyim ve kuşamına çok dikkat ederler. Düzgün giyinmek bir kadını daha şık ve güzel yapar. Her kadının zevki farklıdır fakat erkekler için hepsi de şıktır. Tabi bunun için ilk olarak giyim ve kuşam önemlidir. Çok çok sevdiğiniz kazağınıza veya montunuza göre bere modelleri yapabilirsiniz. Hatta eldiven ve atkıda yaparak sizlerin daha da şık durmanıza sebep olacaktır. Kadınlar için birçok bere modeli bulunmaktadır. Bunlar gün geçtikçe de artmaktadır. Altta bulunan bere modellerini sizler isterseniz değişik şekilde yapabilir fark yaratabilirsiniz. Para kazanmak için de çok ideal bir iştir. Pek fazla zamanınızı almadan kolayca bere yapabilir ve satabilirsiniz. İnternet üzerinden satın alma ve satma işlemi çoktur. Fiyatı ipine, özenilmesine göre değişmektedir. Sizler de para kazanmak istiyorsanız hemen bu modellerden yapabilir ve satabilirsiniz. Gelelim bere modellerine.

İşlemeli Bayan Bere Modeli

blank

İşlemeli bere modelini genellikle orta yaşlı insanlarda görmekteyiz. Kolay ve çok şık şiş ile yapılan bir modeldir. Kolay bir örnek ile hazırlanmış bir bere modelidir. İsterseniz tepesine bir ponpon yaparak gençlerinde kullanmasını sağlayabilirsiniz. Gençler genellikle ponponlu ve şirin bereleri tercih etmektedir.

Akıllı Bere Şapka Modeli

blank

Akıllı bere şapka modeli olarak adlandırılıyor. Bu model genellikle tığ şiş ile yapılıyor. Kadınların en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Bu modele isterseniz farklı renk de ponpon ekleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı bere şapka gibi gözükmesi için ucunu biraz daha şapka alacak şekilde yapılabilir. İsterseniz modelin yanlarından 2 santimetrelik ip çıkarılıp daha farklı hava yaratılabilir.

Katlamalı Bayan Bere Modeli

blank

Katlamalı bayan bere modelini her yaştan bayan kullanabilir. Bu model sade olmalıdır. Örgüsü ve yapılışında kadınlar sade sevdikleri için abartıya kaçılmamıştır. Bu modeli sade seven kadınlar kullanmaktadır. Ayrıca yanda görülen atkıda katlamalı bere modeline farklı bir hava katmış ve şık bir görüntü oluşturmuştur.

Ponponlu Bayan Bere Modeli

blank

Ponponlu modelleri daha çok genç yaşta bulunan bayanlar ve çocuklar kullanmaktadır. Ponponlu modeller orta yaşlı veya yaşlı kadınlar için biraz abartı gösterebilmektedir. Çocuklar için en uygun ve en şık bere modelleri arasındadır. Kulaklarından ip sarkıtılarak yapılabilir. İp sarkıtılıp yapılan bere çocuklar için daha farklı bir daha katacaktır.

Kalpli Bayan Bere Modeli

blank

Kalpli bere modeli aynı sade bere modelleri gibidir. Sadece dış aksesuar olarak kalp işlenmiştir. Kadınlar bu tarz işlemeli modelleri çok fazla tercih etmektedir.

Katlamalı Ponpon Bere Modeli

blank

Hem katlamalı hem ponpon mükemmel bir bere modeli bana göre. Bir bayan olarak bu modele çok bayıldım. Tasarımı, işlenişi ve renk uyumu tam olmuş. Bu modelden pek görmedim. Bu model en yeni model. Katlamalı ponpon modelini gönül rahatlığı ile şıklığınıza katabilirsiniz.

Kastırmalı Bayan Bere Modeli

blank

Bu modelin dikimi baklava dilimine benziyor. Ev kadınlarının genelde yaptıkları model bu. Daha çok genç ve orta yaşlı bayanlar kullanıyor. Bu modelde birkaç değişiklik yapılabilir. Dışına inci taşlar veya şekiller eklenip daha hareketli hale getirilebilir.

Ponponlu Bayan Bere Modeli

blank

Ponponlu bere modelini çocuklar ve genç bayanlar kullanmaktadır. Bu model genç kızların en çok kullandığı modeller arasındadır. Çocuklar daha az kullanmaktadır. Şık bir görüntü izlenimi oluşmaktadır. 4 numaralı modelimizin bir benzeridir. Ayrıca orada söylenmek istenen burada düşünülmüş ve yapılmıştır. Fakat fazla abartı olmadığından çok şık durmaktadır.

Ayıcıklı Bayan Bere Modeli

blank

Çok şirin ve çok güzel bir modeldir. Çocuklara göre gözükse de genç kızlarında vazgeçilmez tarzıdır. Şirinlik bakımından genç kızlar bu modelleri de çok kullanmaktadır. Ama aslı çocuklar içindir. Çocuklara en uygun ve en şirin model budur.

Katlamalı Örgü Bere Modeli

blank

Bu model katlamalı model arasına girmektedir. Örgü şeklinde ve özenilmiş bir beredir. Tepesinde bulunan ponponlar çok daha farklı hava yansıtmaktadır.

Ponpon Sade Bere Modeli

blank

Bu model kulaklı bere modeline benzemektedir. Sade ve şıktır. Kulağın kapanmasını sağlar ve sıcak tutan bir modeldir.

İç-Dış Bere Modeli

blank

İç-Dış şeklinde örülmüştür. Dikişi 3D görüntü vermektedir. İster katlamalı sadece baş için kullanılabilir isteseniz katlama yapmadan kulağı kapatacak şekilde kullanabilirsiniz. Bu model de gençlerin en çok tercih ettiği modeller arasındadır.

Katlamalı Bere Modeli

blank

Katlamalı bere modelidir. Kuzu tip bere modeline çok benzemektedir. Kuzu tip olarak da adlandırılmaktadır. Sade bir modeldir.

Örgü Tip Bere Modeli

blank

Bu model saç örgüsüne benzemektedir. Dikişi ve tasarımı yapmak çok kolay değildir. Orta yaşlı bayanlara göre en uyumlu modeller arasındadır.

Evet hanımlar bu yazımda sizlere bere modellerini bahsettim. En çok kullanılan modeller bunlardır. Yapımı gerçekten çok kolay ve zahmetsizdir. Bu modelleri istediğiniz gibi değiştirebilir, üzerlerinde oynamalar yapabilir ve kendinize özgü modeller tasarlayabilirsiniz. Bunun sayesinde ister çocuklarınıza ister kendinize ister arkadaşlarınıza veya isterseniz de satarak kazanç elde edebilirsiniz. Bu modellerin renklerini değiştirerek yapmak daha iyi olabilir. Çünkü bu modelleri bir sürü kişi görecek ve kadınların en korktukları iş olan pişti işi olabilecektir. Evet hanımlar yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Kolay gelsin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir