Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Bayanlar için Örgü Bere Modelleri

22.02.2017
14.127
Bayanlar için Örgü Bere Modelleri

Merhaba hanımlar. Bugünkü konumuz bere modelleri. Birbirinden değişik ve şık bere modelleri ve bere örneklerini sizler için bir araya toplamaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz.

Bayanlara bereler şapkadan daha çok yakışıyor. Bu tabi kişiden kişiye değişebilen özel bir olaydır. Fakat kadınların büyük çoğunluğu şapka yerine bere kullanmayı tercih ediyor. Tığ veya şiş örgü ile yapılmış birçok bere modellerini burada sizlere anlatacağım. En yeni örnekleri ve en çok tercih edilen modelleri bu yazımda bulabilirsiniz. Tabi burada anlatacağım bere modelleri kadınların hobi veya para kazanmak amaçlı yaptıkları el emekleridir. İstediğiniz renkte ve değişik modellerde süslemeler yaparak bu el işi örneklerini kız çocukları için hatta atkı ve eldiven ile de kombin ederek tam takım bir kombin yapabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kullanılan en gözde el işi bere modellerini sizler için bir araya getirdim.

Kadınlar giyim ve kuşamına çok dikkat ederler. Düzgün giyinmek bir kadını daha şık ve güzel yapar. Her kadının zevki farklıdır fakat erkekler için hepsi de şıktır. Tabi bunun için ilk olarak giyim ve kuşam önemlidir. Çok çok sevdiğiniz kazağınıza veya montunuza göre bere modelleri yapabilirsiniz. Hatta eldiven ve atkıda yaparak sizlerin daha da şık durmanıza sebep olacaktır. Kadınlar için birçok bere modeli bulunmaktadır. Bunlar gün geçtikçe de artmaktadır. Altta bulunan bere modellerini sizler isterseniz değişik şekilde yapabilir fark yaratabilirsiniz. Para kazanmak için de çok ideal bir iştir. Pek fazla zamanınızı almadan kolayca bere yapabilir ve satabilirsiniz. İnternet üzerinden satın alma ve satma işlemi çoktur. Fiyatı ipine, özenilmesine göre değişmektedir. Sizler de para kazanmak istiyorsanız hemen bu modellerden yapabilir ve satabilirsiniz. Gelelim bere modellerine.

İşlemeli Bayan Bere Modeli

İşlemeli bere modelini genellikle orta yaşlı insanlarda görmekteyiz. Kolay ve çok şık şiş ile yapılan bir modeldir. Kolay bir örnek ile hazırlanmış bir bere modelidir. İsterseniz tepesine bir ponpon yaparak gençlerinde kullanmasını sağlayabilirsiniz. Gençler genellikle ponponlu ve şirin bereleri tercih etmektedir.

Akıllı Bere Şapka Modeli

Akıllı bere şapka modeli olarak adlandırılıyor. Bu model genellikle tığ şiş ile yapılıyor. Kadınların en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Bu modele isterseniz farklı renk de ponpon ekleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı bere şapka gibi gözükmesi için ucunu biraz daha şapka alacak şekilde yapılabilir. İsterseniz modelin yanlarından 2 santimetrelik ip çıkarılıp daha farklı hava yaratılabilir.

Katlamalı Bayan Bere Modeli

Katlamalı bayan bere modelini her yaştan bayan kullanabilir. Bu model sade olmalıdır. Örgüsü ve yapılışında kadınlar sade sevdikleri için abartıya kaçılmamıştır. Bu modeli sade seven kadınlar kullanmaktadır. Ayrıca yanda görülen atkıda katlamalı bere modeline farklı bir hava katmış ve şık bir görüntü oluşturmuştur.

Ponponlu Bayan Bere Modeli

Ponponlu modelleri daha çok genç yaşta bulunan bayanlar ve çocuklar kullanmaktadır. Ponponlu modeller orta yaşlı veya yaşlı kadınlar için biraz abartı gösterebilmektedir. Çocuklar için en uygun ve en şık bere modelleri arasındadır. Kulaklarından ip sarkıtılarak yapılabilir. İp sarkıtılıp yapılan bere çocuklar için daha farklı bir daha katacaktır.

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image