Bizimle iletişime geçin

Bebek Örgü Modelleri

Bebek Örgü Battaniye Modelleri

blank

Kış aylarında ısınmak için en çok başvurulan eşyalardan biri battaniyeler. Piyasada pek çok çeşit battaniye bulunmakta. Özellikle ebeveynler bebeklerini ve çocuklarını soğuklardan korumak için battaniyeler satın almayı tercih ediyorlar. Ancak anneler bebekleri için el örgüsü battaniyelere ilgi göstermekte. Bebek battaniyelerinin örgüsünde kullanılan iplerin yapısı nedeniyle bu battaniyeler son derece sıcak tutan bir niteliğe sahip. Sizde bebeğiniziniz el örgüsü bir battaniyesi olsun istiyorsanız bunu kendiniz de başarabilirsiniz. Eğer az da olsa örgü bilginiz ve beceriniz varsa bir bebek battaniyesi örmeniz işten bile değil.

Battaniyeyi örmeye başlamadan önce tabii ki ilk ihtiyacınız olan şey bir model seçmek. Bunu da sizler için araştırıp bulduğumuz en güzel bebek örgü battaniye modelleri ve örneklerini içeren görsellerimizi inceleyerek başarabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra ilk iş olarak modelin yapısına uygun olan ipleri ve bu iplere uygun olan kalınlıktaki şişleri satın almalısınız. Sonrası ise tamamen size kalıyor. Ne kadar fazla vakit ayırır ve çaba gösterirseniz bebeğinizin battaniyesi o kadar kısa süre içerisinde hazır olacaktır. Bebeğinizi sıcacık tutacak bu battaniyeyi her gördüğünüzde sizinde kalbiniz ısınacak. Hem bebeğinizi ısıtacak hem de gören herkesi el becerinize hayran bırakacak bir battaniye modelini örmeye başlamak için neden hala bekliyorsunuz?

1-Klasik Bebek Örgü Battaniye Modeli

orgu-bebek-battaniye-modelleri-ve-ornekleri-1

Her konuda olduğu gibi bebeğiniz söz konusu olduğunda da klasik modellerden vazgeçemiyorum diyorsanız bu örgü bebek battaniyesi modeli sizin için çok uygun. Minik bebeğinizin bu battaniye içinde size gülücükler atarak yattığını görünce keyfiniz yerine gelecek.

2-Mavi Bebek Örgü Battaniye Modeli

orgu-bebek-battaniye-modelleri-ve-ornekleri-2

Bebeğinizin göz alıcı bir battaniyesi olmasını istiyorsanız bu battaniye ilk tercihleriniz arasında yer almalı. Hem deseni hem de rengi ile son derece cazip olan bu battaniye özellikle küçük oğlunuz için çok ideal.

3-Sıcacık Renklerden Oluşan Örgü Battaniye Modeli

orgu-bebek-battaniye-modelleri-ve-ornekleri-3

Küçük çocuğunuzun şeker keyfi veren bir battaniyesi olması fikri hoşunuza gittiyse bu battaniye örneğine bayılacaksınız. İsterseniz görselimizdeki gibi soft renkler seçebilir ya da çocuğunuzun hoşuna gideceğiniz başka renkler kullanabilirsiniz. Seçim size kalmış.

4-Kış Temalı Örgü Battaniye Modeli

orgu-bebek-battaniye-modelleri-ve-ornekleri-4

Kar tanesi motiflerinden hoşlanıyorsanız bu harika battaniyeye mutlaka bir şans vermelisiniz. Motifleri biraz fazla ve sık olduğundan bu battaniyeyi örmek biraz ustalık gerektiriyor olabilir. Ancak ortaya çıkan sonucu görünce bütün emeklerinizin karşılığını almış olacaksınız.

5-Krem Rengi Örgü Battaniye Modeli

orgu-bebek-battaniye-modelleri-ve-ornekleri-5

Bebeğinize sade ama şık bir battaniye örmeyi düşünüyorsanız bu görselimizden yararlanabilirsiniz. Birden fazla örgü tekniğinin kullanıldığı bu battaniye modeli tüm gözlerin hayranlıkla size dönmesini sağlayacak!

Görsellerimiz arasından seçeceğiniz bebek örgü battaniye modelini bir an önce hayata geçirmek için uygun malzemeleri hazırlamalı ve boş vakitlerinizi bu battaniyeye tamamlamaya ayırmalısınız. Battaniye hazır olduğunda bebeğinize harika bir hediye vermenin tadına varacaksınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir