Bizimle iletişime geçin

Bebek Örgü Modelleri

Bebek Örgü Patik Modelleri ve Örnekleri

blank

Giyinmek yemek içmek gibi insanların en temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Giyim konusundaki ihtiyacı karşılamak için piyasada binlerce firma ve ürün bulunuyor. Ancak bazen insanlar giyecekleri şeylerin daha özel olmasını arzu ediyorlar. Bilhassa anneler bebekleri söz konusu olduğunda bu konuda çok daha fazla hassasiyet gösteriyor. Sizde hamile olan ya da yakın zamanda çocuk sahibi olan annelerin çoğu zaman örgü ördüğüne ve bebeklerinin bazı giyim ihtiyaçlarını bu şekilde karşıladıklarına şahit olmuşsunuzdur. Örgü örmek aynı zamanda insanın rahatlamasını da sağlayan bir hobi olarak kabul görüyor. Örgü ile pek çok çeşit giyim malzemesi üretmek mümkün.

bebek-orgu-patik-modelleri-ornekleri

Kazaklar, hırkalar, bereler, atkılar, eldivenler, patikler ve aklınıza gelebilecek her tür giyim malzemesini örgü ile hazırlamak hiçte zor değil. Sevimli modelleri ve işlevsellikleri ile patikler bu modeller arasından öne çıkmayı başaran ürünler. Neredeyse bütün bebeklerin ayağında el emeği ile hazırlanmış patiklerden görmek mümkün. Bu patikler hem bebeklerin ayaklarını sıcacık tutuyor hem de onlara daha şık bir hava katıyor. Eğer sizde anne olmaya hazırlanıyorsanız ya da küçük çocuklarınız bulunuyorsa onlar için rahatlıkla örgü patik modelleri hazırlayabilirsiniz. Bunun için elimde örnek yok diyorsanız sizler için hazırladığımız görseller ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Görsellerimizi detaylı bir şekilde inceleyerek en beğendiğiniz modeli ya da modelleri seçebilir ve ihtiyacınız olan malzemeleri temin ederek hemen örgü örmeye başlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız modele uygun iplikler, şişler ya da tığları ayarladıktan sonra vakit kaybetmeden bebeğinizin patiklerini örmeye koyulabilirsiniz. Başlangıçta size biraz zahmetli gelse de ortaya çıkan sonucu gördüğünüzde örgü örmeye başladığınıza memnun kalacağınızdan eminiz. Bebeğinize kendi el emeğinizle hazırladığınız patikleri giydirmenin gururunu pek çok anne gibi sizde tadabilirsiniz.

1-Mavi ve Pembenin Uyumu

bebek-orgu-patik-modelleri-1

Mavi ve pembe renkte ipler kullanarak kolayca örebileceğiniz bu mini mini patikler hem kız hem erkek çocuklar için ideal. Bağcıkları ise bu patiklere ayrı bir hava katıyor.

2-Soft Renklerin Cazibesi

bebek-orgu-patik-modelleri-2

Bebeğinizin ayaklarını hem sıcak tutacak hem de sade ve şık bir patik örneği arıyorsanız bu model tam size göre. Soft renkler kullanarak çok daha klas bir görüntü yakalayabilirsiniz.

3-Kolay Patik Modeli

bebek-orgu-patik-modelleri-3

İki renk ip kullanarak hazırlayabileceğiniz bu patik modeli son derece kolay örgü teknikleri kullanılarak yapılmış. Bilek kısımlarından geçireceğiniz iplerle patikleri daha alımlı hale getirebilirsiniz.

4-Şık Patik Modeli

bebek-orgu-patik-modelleri-4

Dilediğiniz renkte bir iple örebileceğiniz bu patik modeli nispeten zor olsa da biraz emek harcayarak bu işinde üstesinden gelmeniz mümkün olacaktır.

5-Ponponlu Patik Modeli

bebek-orgu-patik-modelleri-5

Hem örülüşü kolay hem de sevimli bir patik modeli örmek ister misiniz? Elbette isterim diyorsanız görselimizdeki patik modeli sizin için çok uygun. Patiği ördükten sonra üzerine koyacağınız ponponlarla son derece sevimli bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Resimlerin büyük halini görmek için ilk resmin üzerine tıklayarak başlayabilirsiniz.

Tüm görsellerimizi inceledikten sonra bebeğiniz için en uygun patik modelini bulduğunuzdan eminiz. Sizde bir farklılık yaratmak istiyorsanız kendinize biraz güvenmeniz ve çaba göstermeniz yeterli.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir