Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Bebek Yuvası Yapımı

20.10.2017
7.553
Bebek Yuvası Yapımı

Yeni doğmuş bebekleriniz için kendin yap projesi eşliğinde oldukça rahat ve sevimli bir bebek yuvası yapma olanağı elde edebilirsiniz. Özellikle de son dönem piyasadaki bebek yuvalarının gereksiz pahalılığı ve kalite oranının düşüklüğünü göz önüne aldığımızda, kendin yap aşamaları eşliğinde dekoratif bir bebek yuvası tasarımı gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Üstelik bunun için sadece birkaç ufak malzemeye ihtiyacınız olacaktır. Dünyadaki en değerli varlığınız olan bebeklerinize oluşturacağınız bu tarz bir yuva sayesinde, onların hem rahat uyumlarını sağlayacak, hem de hem bebeğinize hem de kendinize ömürlük bir anı oluşturmuş olacaksınız. Bu kapsamda da sizler için bebek yuvası yapımına dair küçük bilgiler vererek ilerlemek isteriz.

1.Bebeğinizin rahatça sığabileceği ölçülerde olsun

Bebek Yuvası Yapımı

Kendin yap tasarımları açısından bakıldığı zaman iyi bir bebek yuvasının oluşturma aşamalarında bebeğinizin vücut ölçülerine uygunluğunu da göz önüne alın. Onların sadece ilk aylar değil, ilerleyen dönemlerde de kullanılabilirliğine uygun bir yuva tasarımına önem gösterin.

2.Bebek yuvasını küçük peluşlarla süsleyin

Bebek Yuvası Yapımı

Unutmayın ki bebeğinizin yuvası her zaman sevimli ve neşeli bir görünüşe sahip olmalıdır. Bu sizi de çok memnun edebilir. Bu noktada da bebek yuvası tasarımı esnasında küçük tavşan ya da ayıcıklarla yuvayı daha özel bir hale getirebilirsiniz. Hatta yuvaya monte edeceğiniz örtü de desenli olabilir.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image