Bizimle iletişime geçin

Banyo

Birbirinden Farklı Duş Başlıkları

blank

Tasarım fikirlerinin sonu yok, yaşam alanlarının her bölgesinde farklı tasarım fikirlerini görmek ve uygulamak mümkün. Banyo şıklığı ise değişen ve gelişen fikirler ile günümüzde kendini aşıyor. Yeni fikirlerin yansımaları banyolarda da kendini gösteriyor. Galerilerimizde yer verdiğimiz banyo fikirlerine bir yenisi duş fikirlerini ekliyoruz. Galerimizde bir araya getirdiğimiz birbirinden ilginç duş fikirleri yer almakta.

1. Modern ve Şık Çizgiler

birbirinden-farkli-dus-fikirleri-1

Görselimizde yer alan duş fikri oldukça modern ve şık çizgilere sahip. Farklı tasarımında metalik renklere ağırlık verilmiş bir duş fikri görselimizde yer almakta.

2. Doğal Ortam

birbirinden-farkli-dus-fikirleri-2

Bu görselimizde ise doğal bir ortamda duş alıyormuş hissi verebilecek bir duş fikri sizler ile paylaşılmakta. Ahşap kullanımı ile doğallık sağlanmış.

3. Dairesel Duş Fikri

birbirinden-farkli-dus-fikirleri-3

Duş başlığının sadece düz çizgilere sahip olmayacağının göstergesi bir tasarım görselimizde, sade ve farklı bir duş başlığı fikri.

4. Led Işıklı Duş Başlığı

birbirinden-farkli-dus-fikirleri-4

Duş başlığında farklılık oluşturmayı isteyenler için ideal olabilecek bir duş başlığı fikri de led ışıklı duş başlıkları, renkli bir fikir.

5. Minimalist Duş Başlığı Fikri

birbirinden-farkli-dus-fikirleri-5

Sadeliği farklı fikirler ile buluşturmayı sevenlerin hoşuna gidebilecek bir duş başlığı fikri resimde yer almakta, sade ve şık.

6. Farklı Duş Başlığı Fikri

birbirinden-farkli-dus-fikirleri-6

Oldukça farklı bir duş başlığı fikri görselimizde paylaşılmakta, tarzını evinin tüm detaylarında ortaya koymak isteyenler için tercih edilebilir.

7. Teknoloji

birbirinden-farkli-dus-fikirleri-7

Teknolojinin nimetlerinden faydalanılan bu duş fikri ile tavandan direk olarak akan su oldukça farklı ve iddialı bir fikir.

8. Kare Duş Başlığı

birbirinden-farkli-dus-fikirleri-8

Keskin çizgileri sevenlerin tercih edebileceği bir kare duş başlığı fikri görselimizde yer almakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir