Bizimle iletişime geçin

Bayan Örgü Modelleri

El Emeği Göz Nuru Birbirinden Güzel Oya Örnekleri

blank

Merhaba hanımlar. Bugün sizlere el emeği ile yapılan ve başka yerde bulunmayan birbirinden güzel oya örneklerini göstereceğim. Bu modeller en çok kullanılan ve en çok tercih edilen modellerdir. Satış yapan hanımlar içinde bu örnekler çok faydalı olacaktır. Farklı modeller sayesinde fikir sahibi olacaklar ve hayal gücü daha çok gelişecektir. Sebebi nedir diye soracak olursanız bu modellere farklı bir biçim katarak daha farklı sonuçlar elde edilebilir bu yüzden satış yapan, hediye olarak yapan, çeyiz olarak yapılan veya kendileri için oya modelleri yapan kadınlara yardımcı olacaktır.

El emeği ve göz nuru olan birbirinden güzel oya örneklerini yapmak her kadının işi değildir. Bu iş yetenek ve pratiklik gerektirir. Tabi hiçbir kadın annesinden doğmadan öğrenmiyor ufak bir adım atarak ve merak salarak bu işe koyuluyorlar. Bunun için yapmak isteyip’de yapamayan veya yeteneğim yok yapamam diyen kadınlar için vazgeçmemesi gerektiğini söylemek istedim. Oyalar genç kızları olan evlilik çağına yaklaşan kadınlar içinde yapılan bir el sanatıdır. Birçok yörede çeyizin olmazsa olmazıdır. Bir sandık dolusu oya yapılır. Bunun içinde bu yazım da sizlere birbirinden güzel ve farklı oya örneklerini anlatıp görsellerle göstereceğim. Yapımını anlatmam çok zor ve uzun iş olduğundan sizlere sadece yapılan modeli anlatacağım. Evet hanımlar, gelelim birbirinden güzel oya modellerini anlatmaya.

Kahve ve Beyaz Renklerden Oluşan Oya Modeli

Birbirinden Güzel Oya Örnekleri

Bu modelde kullanılan ürüne göre yapılan bir renk uyumu ve desen vardır. Sade ve şık bir modeldir. Oya örneği çemberi şık ve düzgün göstermiştir. Kullanan kadınlarında kahve veya beyaz elbise ile kombin etmeleri halinde harika bir uyum ortaya çıkmaktadır.

Evet hanımlar sizlere oya modellerini gösterdim. Tecrübeli hanımlar için çok kolay olan modelleri sizlere sundum. Tecrübesiz olan hanımlarada basit olan örnekleri gösterdim. Bunları yaparak kendilerini geliştirebilirler. Ayrıca satış yapan hanımlar içinde birbirinden güzel oya örneklerini sizlere sundum. Gerisi sizde hanımlar. Kolay Gelsin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir