Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Bizi Yöneten Gizli Güç; Koku

08.02.2018
628
Bizi Yöneten Gizli Güç; Koku

Bilimsel araştırmalar, kokuların insan psikolojisi ve dolayısıyla düşüncelerini etkilediğini ortaya çıkartıyor. Bir koku sizi acıktıracağı gibi bambaşka bir yere ya da eski bir anıya da götürebiliyor. Farklı bir koku ise enerjinizi yükseltip sizi daha aktif hale getirebiliyor. Kısacası kokular hayatımızı şekillendiriyor.

Bu gerçeklikten yola çıkan Carpex, profesyonel ortam kokulandırma ve kokusal pazarlama alanında önemli çalışmalar yapıyor ve başarılı sonuçlar elde ediyor. Kullandığı yüksek teknolojiler ile profesyonel çözümler sunuyor. Carpex üretimi olan koku makinesi ve kokular insan sağlığına dost teknolojilerle üretiliyor.

Carpex Ortam Kokuları Saf Bitki Özlüdür

Carpex’in koku uzmanları, özel teknikler kullanarak, %100 saf bitki özlerinden alınan ortam kokuları üretiyor. En etkili ve sağlıklı koku difüzyon teknolojisi ürünü olan cihazları, markayı dünya genelinde ayrıcalıklı bir konuma getirmeyi başarıyor.

Carpex’in ileri teknoloji ürünü koku makinesi cihazları, alkol veya zararlı bir kimyasal ürün kullanılmadan sağlıklı biçimde koku difüzyonu sağlıyor. Carpex koku makinesi kolay kullanım özelliği ve ergonomik tasarımı ile tüm ihtiyaçlara cevap verme özelliği de taşıyor. Markanın ortam kokularını; çiçeksi, meyvemsi, odunsu ve taze kokular oluşturuyor.

Ortam Kokulandırmanın Avantajları

Kokular hayatımıza yön veren unsurlar olduğu gibi kurumlar için de ortam kokulandırma işlemi büyük önem arz ediyor. Kurumsal koku vurgusuyla yapılan ortam kokulandırma, bir şirketin kurumsal kimliğini ve marka mesajını güçlendiriyor. Ona kurumsal bir imza kazandırıyor.

Ortam kokulandırma projelerinde Carpex, firmanız veya markanız için özel bir koku üretiyor. Tüm alanlarınızda kullanacağınız bu koku sayesinde müşterilerinizle aranızda iletişim bağı kurmanızı sağlıyor. Firmanın ortak alanlarında uygulanabilecek altyapıyı tasarlıyor. Kurumsal kokunun, kapalı ve açık alanlara uygulanmasını ortam kokulandırma cihazı sistemleri ile sağlıyor. Carpex, kurumsal ortam kokulandırma projelerini iş merkezi, çalışma ofisi, hastane, bekleme alanı, otel, restoran, otomobil showroom, banka ve spor salonu gibi yerlerde uyguluyor.

Carpex Yüksek Kaliteli Esans Kullanır

Tüm kokularını Sağlık Bakanlığı ve İfra dünya standartlarına uygun şekilde, yüksek kaliteli esanslar kullanarak üretiyor. Kurumsal kokular, ev ortam kokuları ve araba içi kokuları üreten marka, kötü kokuların giderilmesi ve alternatif hijyen çözümleri geliştirilmesi konusunda da faaliyet gösteriyor. Carpex’in ofis koku makinesi ve diğer koku cihazları ile güzel kokulu, ferah ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmak için hemen harekete geçebilirsiniz. İş merkezleriniz, otel ve restoranlarınız için markanıza özel kurumsal kokular tasarlatıp ayrıcalıklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image