Bizimle iletişime geçin

Blog

Bu Küçük Tatlı Evler Peri Masallarına İnanmanızı Sağlayacak

blank

Aşağıdaki tatlı ve yaratıcı küçük evlere bir göz atın! Küçük bir evi dizayn etmek çok daha kolay olduğu için birçok küçük evin tasarımı böylesine kusursuz. Bugünlerde birçok mimar ve tasarımcı bu yüzden küçük evlerin iç ve dış dizaynına bu kadar dikkat ediyor. Bütün bu küçük evlerin ortak bir noktası var elbette, hepsi peri masallarından çıkmış gibi görünüyor! Oluşturulan yaratıcı çalışmalardan bazıları aşağıdaki fotoğraflarda görülüyor, bir göz atın!

Eğer küçük bir ev yerine büyük bir evde yaşamayı tercih ederseniz 3D yer planları gelecekteki evinizi dekore etmenize yardımcı olabilir. Sitemizde geçireceğiniz birkaç dakika sayesinde kafanızda onlarca güzel fikir oluşabilir!

Peri Masalını Andıran Dünyanın En Tatlı Pembe Küçük Evi

blank

Böylesine sevimli bir evde yaşamak için sahip olduğum her şeyi verebilirim. Bu ev bana kesinlikle Hansel ve Gratel’in masalını anlatıyor, peki ya size? Böyle tatlı bir evde yaşamak isteyip istemeyeceğinizi bize yorumlar kısmından söyleyebilirsiniz ve fikrinizi bizimle paylaşmaktan da kesinlikle çekinmemelisiniz.

Taşlardan Yapılan Kulübe Ev

blank

Bu taşlardan yapılan kulübe ev öylesine tatlı ki.. Küçük evleri temizlemek ve iç kısmını ya da bahçesini düzenli tutmak biraz daha kolaydır. Böyle bir yerde yaşamak fikri beni heyecanlandırıyor.

Kırmızı ve Beyaz Küçük Tatlı Ev

blank

Bu tatlı kırmızı ve beyaz ev bana peri masallarındaki evleri anımsatıyor. Peri masallarının gerçeğe taşınabileceğini bize hissettiren yaratıcı tasarımlardan bir diğeri bu ev de.

Dünyanın En Güzel Küçük Ev Tasarımı

blank

Bütün bu ev tasarımlarının ortak bir noktası mevcut: hepsi KÜÇÜK, hepsi PERİ MASALI gibi görünüyor ve hepsinin tasarımı MÜKEMMEL! İlk fotoğraftakine benzerlik gösteren bu fotoğrafa bir bakın – peri masallarından kopmuş küçük bir ev!

Küçük Ev Dış Dekorasyonu

blank

Bu küçük evin dış dekorasyonu size küçük bir evin dekorasyonuna neler eklenebileceği konusunda kesinlikle ilham verecek. Şu an aklınızdaki ilk soru muhtemelen bu evin bir ya da iki kişinin yaşayabileceği büyüklükte mi olduğudur? Şu eve yalnızca iki dakikalığına girmek ve içeriye bir göz atmak ne harika olurdu, fakat ne yazık ki yapamıyoruz.

Küçük Hello Kity Evi

blank

Küçük kızlar ya da genç kızlar için bir hayal olan Hello Kity evi var sırada. Bu ev halihazırda yalnız yaşayan ve ileride de yalnız yaşamayı planlayan kişiler için harika bir seçenek! Yaşamınızın bir peri masalı haline gelmesini sağlayın, masalı siz yazabilirsiniz!

Küçük Dağ Evi- Tatlı Küçük Evler

blank

Bir dağ evinde yaşamak doğaya olabildiğince yakın olmak anlamına gelir, fakat aynı zamanda dağda böyle güzel bir evde yaşamak da dünyanın en şanslı insanlarından olduğunuz anlamına gelir! Bu, yazımızın son fotoğrafı yani bir sonraki buluşmamıza kadar hoş çakalın – bir sonraki yaratıcı fikirlerimiz de yalnızca sizin için olacak!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir