Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Bu Yataklar Sizi Çok Şaşırtacak!

27.11.2015
5.097
Bu Yataklar Sizi Çok Şaşırtacak!

Son yıllarda mobilya tasarımlarının klasik çizgilerden uzaklaştığını ve farklı tasarımlara kapılarını sonuna kadar açtıklarını biliyoruz. Ama hala “yok artık” dedirten tasarımlarla karşılaşıyoruz. Kimi mobilyalar yerden sağladıkları tasarruflar ille, kimileri ise sağladıkları olağanüstü şıklıkla tasarım harikalarına dönüşüyorlar. Galerimizde bu mobilya tasarımlarının yataklar üzerinde gerçekleştirilmiş olanlarını sizlere paylaşıyoruz.

Yerden Tasarruf Böyle Olur Dedirten Yatak Tasarımı

bu-yataklar-sizi-cok-sasirtacak-1

Aslında sadece bir yatak olmaktan çıkan bu mobilya bir odaya dönüşmüş, yatağın altına yerleştirilen dolap yatağa monte edilen çalışma masası bir odada ihtiyaç duyulabilecek temel ihtiyaçları tümüyle gidermiş.

Masallar Diyarından Gelen Yatak Tasarımı

bu-yataklar-sizi-cok-sasirtacak-2

Özellikle kız çocuklarının kalbini çalacak Sindirella’nın arabasını bir genç kızın yatağına dönüştüren bu tasarım oldukça dikkat çekici duruyor. İçinde masalsı rüyalar görmemek elde değil.

Doğal Yaşamdan Gelen Yatak Tasarımı

bu-yataklar-sizi-cok-sasirtacak-3

Hayal gücünün sınırlarını bu yatağı tasarlarken bir kez daha zorlamışlar. Ortaya çıkan tasarımın görünüşü oldukça dikkat çekici ama konforundan emin olmak için denemek gerekli.

Bu Kadar Çok Yatak Buraya Nasıl Sığdı Dedirten Yatak Tasarımı

bu-yataklar-sizi-cok-sasirtacak-4

İki tane çift kişilik mükemmel konforlu görünen yatak ve birer kişilik iki yatak tasarımı ile evlerde oldukça çok misafir ağırlanabilir.

Farklı Çizgiler ile Yatak Tasarımı

bu-yataklar-sizi-cok-sasirtacak-5

Oldukça ilginç bir tasarıma sahip olan bu yatak bir o kadar da rahat gözüküyor. Yanındaki eşyalar ile uyumu ise mükemmelliği yakalamış.

Havuz Üzerine Yerleştirilmiş Yatak Tasarımı

bu-yataklar-sizi-cok-sasirtacak-6

Çok keyifli gözüken bu yatak tasarımı ile oldukça konforlu zaman geçirebilir gibi duruyor.

Klasik Otomobil Şeklinde Yatak Tasarımı

bu-yataklar-sizi-cok-sasirtacak-7

Klasik bir otomobil tutkunun istediği yatak bu yatak olabilir. Sınırları zorlayan çizgileri ile tasarımın sınırlarının sonu olmadığını gösteriyor bu tasarım.

Ranzalı Yatak Tasarımı

bu-yataklar-sizi-cok-sasirtacak-8

Hem ranza hem kitaplık hem de koltuk, bir yatakta daha ne olsun. Yerden kazanç, alabildiğine şıklık bu tasarım gerçekten hoş gözüküyor.

Masallar Diyarından Gelen Yatak Tasarımı

bu-yataklar-sizi-cok-sasirtacak-9

Bir ranza ancak bu kadar bulunduğu ortama uygun olabilirdi, farklı çizgileri ve yaratılan tasarım ile masal gibi bir oda daha karşımıza çıkıyor.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image