Bizimle iletişime geçin

Banyo

Bucolassi’den Hilton Asil Banyo Kolleksiyonu: Son Derece Lüks

blank

Eğer banyonuza sonsuza kadar sürecek harika bir stil vermek istiyorsanız, Hilton Asil Banyo koleksiyonuna bir göz atmalısınız. Bu koleksiyon herhangi bir alanda göz alabilecek parçalarla dolu. Modern banyolar için harika depo alanları oluşturacak ve görünüş olarak da muhakkak dikkat çekecek parçalara sahip bu koleksiyon. Altın detayları ise bu koleksiyonun, diğerlerinden ayrılmasını sağlıyor. Hilton Asil koleksiyonu, banyonuzun alanını çalmayacak duvar şekilleri de kapsıyor. Çağdaş çizgilerle sofistike bir görünüm oluşturuyor.

asil-banyo-koleksiyonu-1

Hilton Asil gerçekten asillere layık bir koleksiyon.

asil-banyo-koleksiyonu-2

Kolleksiyon mermerden ve altından oluşuyor.

Bucalossi’nin Hilton Asil Banyo Koleksiyonu, altın bitişlere sahip ayna ve konsol serilerinden oluşuyor. Aynalar oldukça büyük ve altın kenarlara sahip. Banyonun zemini mermerden oluşuyor ve aynı zamanda bazı altın detaylara sahip. Duvarların bazı bölümlerinde ise gerçekten çok güzel sanat eserleri bulunuyor. Hilton Asil koleksiyonu, bütün banyo ihtiyaçlarınız için gerekli olan depo alanını oluşturabilir. Büyük, cam bir dolaba sahip, kapalı raflar ve çekmeceler de mevcut. Raflar ve çekmeceler kolay ulaşım sağlanabilmesi için lavabonun altında bulunuyor. Küvet ise köşeye yerleştirilmiş ve zeminde oldukça geniş bir yer bırakmış. Altın kenarları bulunmayan, dikdörtgen bir küvet de tercih edebilirsiniz.

asil-banyo-koleksiyonu-3

Siz de bu banyoda bulunmaktan hoşlanmaz mıydınız?

Kim uzun bir günün ardından banyoda rahatlamak istemez ki? Muhtemelen isteyeceksinizdir. Bu yüzden de, geçirdiğiniz günü unutmanızı sağlayacak şık ve kullanışlı bir banyoya ihtiyacınız olacaktır. Hilton Asil koleksiyon, ihtiyacınız olan her şeye sahip. Burada gerçeğe dönüştürülenler aslında rüyalar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir