Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Çakıl taşları boyama fikirleri ile evinizi süsleyin!

blank

Yaz aylarında sahilde çakıl taşı toplamaktan hoşlanıyorsanız bu taşları evinizin dekorasyonunda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olan çakıl taşlarını boyayarak son derece şık ve sevimli birer dekorasyon malzemesi haline getirebilirsiniz. Eğer deniz kenarından topladığınız ama ne yapacağınızı bir türlü bilemediğiniz taşlarınız varsa sizlerle paylaştığımız resimlerden ilham alabilirsiniz. Taşları dilerseniz düz, dilerseniz desenli şekilde boyamanız mümkün. Bu işi daha önce yapmadıysanız ve amatör olarak ilgileniyorsanız araştırma yaparak uygun malzemeleri satın almanız önceliğiniz olmalı.

Taş boyamaya başlamadan önce kullanacağınız taşın şekline bakarak en uygun desenin ne olacağına da karar vermeniz lazım. Başlangıçta düz desenlerle çalışmanız sizin için daha kolay olabilir. İlerleyen safhalarda daha renkli ve desenli çalışmalara yönelebilirsiniz. Ortaya çıkan ürünleri ise ister evinizde dekor malzemesi olarak kullanabilir, isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

1-Sevimli Arılar

cakil-taslari-boyama-fikirleri-ile-evinizi-susleyin-1

Oval şekilli çakıl taşlarını sarı, siyah ve beyaz renklerle boyayarak ortaya bu son derece sevimli arıların çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız taşların farklı boyutlarda olmasına özen göstermelisiniz.

2-Taş Boyama Kediler

cakil-taslari-boyama-fikirleri-ile-evinizi-susleyin-2

Orta büyüklükte taşların üzerine kedi figürleri boyayabilir ve onları evinizin istediğiniz köşesinde dekoratif eşyalar olarak kullanabilirsiniz.

Sizlerle paylaştığımız resimlerdeki taş boyama ürünlerden hoşlandıysanız, el becerinize güveniyorsanız ve tabii ki zamanınız varsa sizde taş boyamaya vakit ayırabilir, hazırladığınız ürünleri gurur duyarak evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir