Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Çakıl Taşlarından Paspas Yapma Fikri

blank

Kendi kendine tasarla fikirleri günümüzde oldukça popüler bir hal aldı. Bu popülerleşmenin bir sürü sebebi var. Maliyetlerinin oldukça düşük olması, yaparken keyifli vakit geçirilmesi ve istenilen aksesuarın ya da eşyanın kişinin kendine göre yapılabiliyor olması bu sebeplerden sadece birkaçı. Galerimizde ise banyolarda ve daha farklı ev bölümlerinde kullanılabilecek olan şık görünümlü bir paspas yapımından sizlere bahsediyoruz.

Taşlardan Yapılan Paspas

cakil-taslarindan-paspas-yapma-fikri-1

Galerimizde ilerleyen görsellerde yapılış aşamaları gösterilecek olan paspasın son hali bu resimde yer almakta, çok şık ve rahatlatıcı bir görünüme sahip olan paspas fikri aynı zamanda taşlı dokusu ile doğallık sağlamakta.

Paspas Altlığı

cakil-taslarindan-paspas-yapma-fikri-2

Görselimizdeki gösterildiği gibi bir paspas altlığı ilk gerekli olan malzeme taşlardan yapılacak olan paspasın ilk malzemesi.

Silikon Yapıştırıcı

cakil-taslarindan-paspas-yapma-fikri-3

Taşları bir önceki görselde yer alan paspas altlığına yerleştirmek için kullanılacak olan silikon yapıştırıcı ve yapıştırmak için bir araya getirilen taşlarımız bu görselimizde yer almaktadır.

Taşlara Yapıştırıcı Sürme

cakil-taslarindan-paspas-yapma-fikri-4

Silikon yapıştırıcısını taşlarımıza görselimizdeki gibi uygulama adımı bir sonraki adımımız.

Taşları Yapıştırma

cakil-taslarindan-paspas-yapma-fikri-5

Bir önceki görselimizdeki gibi yapıştırıcı uyguladığımız taşlarımızı düzgünce paspas altlığına yapıştırma işlemi bu görselimizde gösterilmekte.

Taşlardan Paspas

cakil-taslarindan-paspas-yapma-fikri-6

Bu görselimizde ise taşlar yardımı ile yapılan paspas fikrimizin neredeyse tamamlanmış halini görmekteyiz. Oldukça şık ve modern bir paspasın ana çizgileri oluşmaya başlamış durumda.

2 Yorum

2 Comments

 1. blank

  selim sülek

  at

  Çok güzel görüyor. Kesinlikle yapacağım,

 2. blank

  Tasarkar

  at

  Çok mantıklı.Hem evimize doğal bir görüntü katar hemde ucuza gelir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir