Bizimle iletişime geçin

Fikirler

Çerçeve Asma Fikirleri

blank

Ev düzenlemenin en pratik ve güzel yöntemlerinden biri duvarları fotoğraflar ile süslemek, fotoğrafların yerleştirildiği çerçeveleri asma tarzları ise şıklığı sağlayabilecek bir düzenleme gerektiriyor. Çerçeve asma şekilleri oldukça fazla çeşide sahip. Bu galerimizde sizler ile bu çerçeve asma şekillerini paylaşıyoruz. Güzel anıları duvarlarda sergilemenin şık fikirleri galerimizde sunuluyor.

Koltuk Arkası Duvar Çerçeveleri

cerceve-asma-fikirleri-1

Odadaki üçlü koltuğun arkasında asılmış bu çerçeveler çok şık ve renkli bir görünüm ortaya çıkarmış, duvara baştan basa asılan çerçeveler ile odanın havası güçlendirilmiş.

Çoklu Çerçeve Asma Fikirleri

cerceve-asma-fikirleri-2

Görselimizde sizler ile paylaşılan çoklu çerçeve asma fikirleri ile farklı boyutlardaki çerçevelerin nasıl şık bir düzen içinde kullanılabileceği fikri için ilham sağlamayı amaçlıyoruz.

Çoklu Çerçeve Fikri

cerceve-asma-fikirleri-3

Çoklu ve aynı boyutlardaki çerçeveleri odanın bir duvarında görselimizdeki gibi bir düzen ile yerleştirmek şık ve modern bir ev düzenlemesi sağlamış.

Çoklu Çerçeve Fikirleri

cerceve-asma-fikirleri-4

Farklı boyutlardaki çerçeveleri farklı düzenleme fikirleri ile duvarlara asmak mümkün, görselimizde paylaşılan düzenlemeler farklı fikirlere ilham verebilir.

Şık Çerçeve Düzenlemesi

cerceve-asma-fikirleri-5

Görselimizdeki oda düzenlemesinin ana etmeni çerçeveler birbirinden farklı dokulara ve boyutlara sahip çerçevelerin farklı duvarlarda kullanılması ile sağlanan uyum çok başaralı duruyor.

Farklı Boyutlardaki Çerçeveler

cerceve-asma-fikirleri-6

Farklı boyutlardaki çerçeveleri bir arada duvarlara asma işlemi zor olabilir. Görselimizde yer alan çerçeve düzenleme fikirleri işleri kolaylaştıracak gibi duruyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir