Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Çiçeklerle Balkon Dekorasyonu

16.10.2016
30.467

Yeşillikler ve çiçeklerle dolu bir ortamda yaşamak istiyorsanız ancak evinizin bahçesi yoksa balkonunuzu doğru şekilde dekore ederek kendiniz için huzurlu bir köşe yaratabilirsiniz. Balkon dekorasyonu için hangi malzemelere ve ne tür çiçeklere ihtiyacınız olduğunu belirleyen bir liste yaparak işe başlayabilirsiniz. Balkon ortak bir kullanım alanı olduğu için bu düzenlemeyi yaparken aile bireylerinizin fikirlerini almanız da yerinde olur.

01

Kendinizi doğa ile iç içe hissetmek ve çiçeklerle uğraşırken günün stresini üzerinizden atmak istiyorsanız bir an önce balkonunuzun kapasitesini ölçmeli, ihtiyacınız olan türde saksı ve çiçek kasaları gibi malzemeleri edinmelisiniz. Doğal bir görüntü yaratmak istiyorsanız toprak saksıları tercih edebilirsiniz. Balkonunuz küçükse asma saksılar sizin için daha uygun olacaktır. Sizler için hazırladığımız görsellere göz atarak yaratıcı fikirler ürütmeniz mümkün.

1-Renkli Köşe

ciceklerle-balkon-dekorasyonu

Biraz geniş bir balkonunuz varsa rengarenk çiçeklerle dekore edebilir, koltuğunuzda keyifle çayınızı içerken yorgunluğunuzu üstünüzden attığınızı fark edebilirsiniz.

Birbirinden güzel balkon dekorasyonları arasında seçim yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Balkonunuzun fiziki şartlarını ve zevklerinizi bir araya getirerek ortaya harika bir görüntü çıkartacağınızdan eminiz.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image