Bizimle iletişime geçin

Fikirler

Cırtlı Kelepçe ile Hayatı Kolaylaştıracak 22 Yaratıcı Fikir

blank

Hayatın karmaşası yoğunluğu içerisinde bulunabilecek pratik çözümlerle kolaylaştırma yapılabilmektedir. Bazen çok büyük görünen sorunların çokta basit çözümleri vardır. Bu pratik çözümler hayatı kolaylaştırmasının yanı sıra zaman kaybını para kaybını engelleme özelliğine de sahiptir. Ayrıca bilgi sahibi olunacak pratik bilgiler ile hayatın getirebileceği anlık sorunlara karşı hazırlıklı olunabilmektedir.

Bunun için yapılması gereken objeleri nerede nasıl kullanacağına dair fikir sahibi olmak ve yaratıcı düşünceyi eksik etmemektir. Mesela cırtlı bir kelepçe ne için kullanılabilir diye sorulduğunda biraz üzerinde düşünerek birçok yöntem keşfi yapılabilir. Bu yöntemler sayesinde de bir anda oluşabilecek olumsuzluklara kendinizi hazırlamış olabilirsiniz. Mesela öğreneceğiniz cırtlı kelepçe ile hayatı kolaylaştır 22 muhteşem fikir inanılmaz anlarda kurtarıcınız olabilecektir.

1. Bebek Arabasına Taşıma Haznesi Montesi

blank

Dışarı çıktığınızda yanınıza almak istediğiniz su şişelerinizi çok amaçlı torbalara koyarak bebek arabanızın tutak bölümüne cırtlı kelepçe ile sabitleyebilirsiniz.

2. Valiz Fermuarı Sabitleme

blank

Yolculuğunuz için alacağınız malzemeler valizine çok mu geldi, fermuarın açılmasından mı endişe ediyorsunuz cırtlı kelepçe ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Fermuarın iki aparatını birbirine sabitlemek mükemmel bir fikir olsa gerek.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir