Ev Düzenleme

Çocuğunuz İçin 10 Tatlı Çocuk Odası Fikri

4.492
Çocuğunuz İçin 10 Tatlı Çocuk Odası Fikri

Çocuğunuz hayali gerçek oldu, böylelikle kız ve ya erken ona uygun fikirlerinizle, yaratıcılığınızla ve buluşunuzla odaları düzenleyebilirsiniz. Çocuk odanız kişisel dokunuşlarla ve taze orijinalliği ile fantastik ve ya düzenli olabilir. Yapılan bu 10 çocuk odası gibi, siz de samimi ve kendi düzeninizi kurun ve büyük etkiler yaratın.

cocugunuz-icin-10-tatli-cocuk-odasi-fikri

Seçeceğiniz mobilya, tablo, duvar kâğıtları ile çocuk odasını istediğiniz gibi düzenleyebilir ve ona kendinizi katabilirsiniz. Kendi montajlarınızı da kullanarak kendi tarzını yansıtır ve size bağlı bir denge kurabilirsiniz.

Birkaç kural gereği, çocuk odasını pastel renklere boyayabilirsiniz, fakat bu kural her zaman geçerli olmayabilir ve istediğiniz bir çarpıcı renk var ise onu kullanabilirsiniz. Kendinizi tutmayın renk paletindeki pastel renkleri birbirine karıştırabilirsiniz. Duvar resimleri ve değişik mobilyalar kullanarak odaya neşeli bir hava katabilirsiniz. Gündüz bırakın gün ışığı aydınlatsın, ama akşam ise loş ışıklar odayı aydınlatmak için yeterli.

cocugunuz-icin-10-tatli-cocuk-odasi-fikri-1 cocugunuz-icin-10-tatli-cocuk-odasi-fikri-9 cocugunuz-icin-10-tatli-cocuk-odasi-fikri-8 cocugunuz-icin-10-tatli-cocuk-odasi-fikri-7 cocugunuz-icin-10-tatli-cocuk-odasi-fikri-6 cocugunuz-icin-10-tatli-cocuk-odasi-fikri-5 cocugunuz-icin-10-tatli-cocuk-odasi-fikri-4 cocugunuz-icin-10-tatli-cocuk-odasi-fikri-3 cocugunuz-icin-10-tatli-cocuk-odasi-fikri-2

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Choose A Format
List
Image