Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Çocuğunuzla Tablo Yapmaya Ne Dersiniz?

blank

Çocuklarınızla zaman geçirmek ve onlarla birlikte harika tablolar yapmak istemez misiniz? Eğlenceli ve eğitici bir aktiviteyi çocuklarınızla paylaşmak ve onlarla birlikte muhteşem saatler geçirmek size de çok iyi gelebilir. Hayatınıza anlam katan çocuklarınızın ruh sağlığına ve gelişime katkıda bulunmak için onlarla birlikte harika resimler yapabilirsiniz. Bakış açılarını geliştirmelerine yardımcı olacak bu eşsiz aktivite ile hem çocuğunuzla yakınlaşabilir hem de birlikte bir şeyler yapmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Renkli Ağaç

cocugunuzla-tablo-yapmaya-ne-dersiniz-1

Çocuğunuzun gözünde ağaçların nasıl göründüğü öğrenmek sizi de mutlu etmez miydi? Onun masum gözleriyle dünyaya bakıp en basitinden bir ağaçların nasıl göründüğü bilmek istiyorsanız onunla tablo yapmanızın vakti gelmiş demektir.

Bırakın Hayal Gücü Gelişsin

cocugunuzla-tablo-yapmaya-ne-dersiniz-2

Tablo yapmak zekanın ve hayal gücünün gelişimini desteklemektedir. En değerli varlığınız olan çocuğunuzda sizinle birlikte tablo yaparken hayal gücünü ve zekasını geliştirecektir. Sizinle olmaktan hem mutluluk duyacak hem de farkında olmadan hayal gücünün sınırlarını zorlayıp yeteneklerini kullanmayı öğrenecektir. Yavaş yavaş ortaya çıkan tablodaki ağaçlar onun ve sizin başka bir dünyaya açılan kapınız rolünü üstlenecektir.

Seçim Yapmayı Öğrenecek

cocugunuzla-tablo-yapmaya-ne-dersiniz-3

Renk seçimini yaparken aslında o minik ve sevgi dolu gözleriyle içinde yaşadığı kocaman dünyayı nasıl gördüğünü bize anlatacaktır. Seçtiği her renk onun iç dünyasının tabloya aktarımı olacaktır..

Sanatın Görkemli Dünyasında Dolaşacak

cocugunuzla-tablo-yapmaya-ne-dersiniz-4

Tablonun başına geçtiğinde ve her şey şekillenmeye başladığında sanatın adeta büyülü olan dünyasında gezinmenin mutluluğunu tadacak. Tablo şekillendikçe çocuğunuzun gözlerinde bir şeyler ortaya çıkarmanın o tarifsiz sevincini görebilirsiniz.

Kendine Olan Güveni Artacak

cocugunuzla-tablo-yapmaya-ne-dersiniz-5

Tablo bittiğinde sıcacık bir gülümseme ile onu tebrik ettiğinizde başarılı olmanın ve takdir edilmenin önemi işlenecek zihnine. Emek verip uğraşmansın değerini öğrenecek sizinle birlikte.

Başladığı İşi Bitirmeyi Öğrenecek

cocugunuzla-tablo-yapmaya-ne-dersiniz-6

Minicik elleriyle zar zor tuttuğu kalemle adını tabloya yazdığında başladığı işi bitirmiş olmayı öğretmiş olacaksınız çocuğunuza. Uğraşıp emek verdiği tablo onun zaferinin simgesi olacak sizin için.

Dünya Harikası

cocugunuzla-tablo-yapmaya-ne-dersiniz-7

Tabloyu duvara astığınızda sizin için çok daha farklı anlamlar ifade edecek. Çocuğunuzla yaptığınız bu tablo dünyanın sayılı harikalarından birisi olacak sizin için.

Ortaklaşa Hareket Etmek

cocugunuzla-tablo-yapmaya-ne-dersiniz-8

Sizinle ortaklaşa hareket etmeyi öğrenecek tabloyu yaparken. Tabloya her baktığında birlikte geçirdiğiniz zamanları ve tabloyu nasıl yaptığınızı hatırlayıp mutlulukla gülümseyecek.

Bırakın Kalbinizi Isıtsın

cocugunuzla-tablo-yapmaya-ne-dersiniz-9

Tabloyu duvarınızda bırakın ki her gördüğünüzde sizinde kalbiniz ısınsın. Çocuğunuzla geçirdiğiniz her anın ne kadar güzel ve keyifli olduğunu ve birlikte bir tablo yapmış olmanın mutluluğu yaşayın.

Mutluluğunu Resmi

cocugunuzla-tablo-yapmaya-ne-dersiniz-10

Canınızdan çok sevdiğiniz çocuğunuzla beraber yapmış olduğunuz bu tablo ileride neler yapacağınız küçük bir habercisi sadece. Yıllar sonra bir gün dönüp bu tabloya baktığınızda hayatınızın ne kadar güzel geçtiğini anımsayın. Çocuğunuzla yaptığınız bu resim mutlu bir yaşam sürdüğünüzü size hep hatırlatacaktır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir