Bizimle iletişime geçin

Çocuk Odası

Çocuğunuzun Odası İçin 10 Eğlenceli ve Modern Mobilya Tasarımı

blank

Eski tip ve toplama eşyalar yerine, küçük çocuğunuzun odasını neden daha düşünceli ve görsel olarak daha hoş bir şekilde dekor etmeyesiniz. Harika yatak sistemlerinden, göz alıcı yataklara ve komodin kombinasyonlarına, özellikle evinizin küçük üyesiiçin tasarlanmış harika parçalar mevcut. Geleneksel seçimlerden çok daha şık ve eğlenceli tasarımlar yapabilmeniz ve ilham almanız için size bu tarz çocuk odalarının bir listesini hazırladık.

cocugunuzun-odasi-icin-10-eglenceli-ve-modern-mobilya-tasarimi-1

İki kişilik olarak tasarlanmış, bu harika ranza sistemine bakın! Çocuklarınızdan biri yukarıda uyurken, diğeri aşağıdaki sıcak ortamda kalabilir, ayrıca bu ranza sisteminin çocuklarınızın eşyaları için kocaman depo ve sergi alanları mevcut. Bu hareketli ve parlak tasarımın aynı zamanda oldukça çağdaş görünmesine bayıldık.

cocugunuzun-odasi-icin-10-eglenceli-ve-modern-mobilya-tasarimi-2

Biraz daha büyük olan kızınız ya da oğlunuz için, bu mobilya sistemi tam da onların alanlarında bulunmasını isteyecekleri tipte bir şey olabilir. Yine aynı şekilde bu tasarım da iki kişilik, aynı zamanda çekmece de olan basamakları sayesinde üst kısımdaki ikinci yatağa erişim sağlanıyor. Tabi eğer tek çocuğunuz varsa, üst kısım kitap okumak için bir alan olarak kullanılabilir ya da yatıya gelen misafirler için kullanılabilir.

cocugunuzun-odasi-icin-10-eglenceli-ve-modern-mobilya-tasarimi-3

Biraz daha eğlence, modern bir stil ve kullanışlı depo alanlarına ihtiyacını varsa eğer, bu iki yataklı mobilya sistemine bir göz atın. Yine, yukarıdaki yatağa erişim için basamaklar mevcut ve aynı şekilde eğer tek çocuğunuz varsa üst kısım rahatlamak için ya da yatıya kalan arkadaşlar için kullanılabilir.

cocugunuzun-odasi-icin-10-eglenceli-ve-modern-mobilya-tasarimi-4

Bu harika ve şık tasarıma gerçekten bayıldık. Mango ve koyu pembe tonlarıyla donatılmış olan bu çok yönlü, oldukça çağdaş olan oda rahatlık ve tazelik kokuyor. Bütün odanın düzenli bir şekilde kişiselleştirilmesine bayıldık, her şekilde genç kızınız, odasını arkadaşlarına göstermek için sabırsızlanacaktır.

cocugunuzun-odasi-icin-10-eglenceli-ve-modern-mobilya-tasarimi-5

Lila rengi ve lavanta rengi ile dekore edilmiş bu odanın süper feminen bir stili var. Pencerenin yanındaki dudak şeklindeki koltuk, çekilebilir çalışma masası ve yatağıyla bu oda tamamen genç bir bayanın hayallerine göre tasarlanmış. Oldukça zarif ama aynı zamanda trend ve modaya uygun bir görünümü var. Bütün bu depo alanlarına ve renk seçimlerine bayıldık.

cocugunuzun-odasi-icin-10-eglenceli-ve-modern-mobilya-tasarimi-6

Biraz daha eşsiz bir tasarım istiyorsanız, yeşil zeytin renginde olan bu odaya bir göz atın. Odanın tam ortasına yerleştirilmiş olan yatak, öğle vaktinde kestirmek ister misin der gibi duruyor. Bütün bu sistemde harika bir depolama alanı ve oldukça ilginç bir tasarım yatıyor. Ayrıca yeşille kullanılan beyaz da harika bir seçenek olmuş.

cocugunuzun-odasi-icin-10-eglenceli-ve-modern-mobilya-tasarimi-7

Basit ve güzel olan bu harika mobilya ise daha küçük odalar için harika. Köşe kısmına öyle güzel oturacak ki, odanın geri kalanıyla neler yapabileceğinize şaşıracaksınız. Kullanılan limon yeşili ve mango turuncusu ile oldukça eşsiz ve modaya uygun bir görüntü de yakalanmış ayrıca.

cocugunuzun-odasi-icin-10-eglenceli-ve-modern-mobilya-tasarimi-8

Daha geleneksel bir seçenek ama aynı zamanda çağdaş da bir tasarım istiyorsanız eğer, tahta desenli bu ranzaya bir göz atmalısınız. Yan kısımlarında depo alanları mevcut ki bu tarz alanlar çocukların odasında her zaman kulanışlıdır ve yukarı çıkmak için de hoş bir basamak oluşturuyorlar. Bu doğal renklendirmeyle kullanılan kırmızı renk ise, odanın genel görümünün oldukça davetkar ve rahatlatıcı olmasını sağlamış.

cocugunuzun-odasi-icin-10-eglenceli-ve-modern-mobilya-tasarimi-9

Hangi küçük kız bu tarz bir yatakla kendini şımartılmış hissetmez ki? Çizgilerle oluşturulmuş platform ise her küçük kız için özel bir hediye olacaktır. Tam olarak merkezde ve odak noktasında olması için doğru odada kullanılması gerekir elbette ama harika ve çağdaş komodinin kullanılması alanın genel görünümünün daha sofistike olmasına yardımcı olmuş. Duvardaki çizimlerin de eklenmesiyle oda tam bir fanteziye dönüşmüş.

cocugunuzun-odasi-icin-10-eglenceli-ve-modern-mobilya-tasarimi-10

Bir diğer rahatlatıcı ve aynı zamanda modern tasarımı ise yukarıdaki resimde bulabilirsiniz. Kullanılan siyah renk ve mavi ortamın daha cesur ve sert görünmesini sağlamış ve odanın kalanının daha sakin ve rahatlatıcı bir stili var. Raflandırma şekli ve küçük bilgisayar masarı bu küçük odanın kullanımını maksimuma çkarmış ve odanın kalanının teması ve görseliyle harika bir uyum sağlamış.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir