Bizimle iletişime geçin

Çocuk Odası

Çocuk Odaları İçin Eşsiz Dekorasyon Fikirleri

blank

Her anne baba için çocukları dünyanın en kıymetli varlıklarıdır. Bu yüzden onlar için her şeyin en iyisini istemeleri de çok doğaldır. Çocuklarına verdikleri bu değer ebeveynlerin çocuk odalarını dekore ederken çok daha fazla özen göstermelerine yol açar. Sizde hem şık hem de çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunacak şekilde çocuk odasını dekore etmek istiyorsanız birbirinden güzel görsellerimize göz atabilirsiniz. Dekorasyon fikirlerini uygularken çocuğunuzun zevkini de göz önüne almanız onun odasını daha fazla sevmesini sağlayacaktır.

Eğlenceli ve Konforlu

cocuk-odalari-icin-essiz-dekorasyon-fikirleri-1

Çocuğunuzun odasında akvaryum etkisi yaratarak hem eğlenmesini hem de huzur bulmasını sağlayabilirsiniz. Sizde odayı bu görseldeki gibi boyatabilir ve doğru ışıklandırmayla istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.

Oyun Evi

cocuk-odalari-icin-essiz-dekorasyon-fikirleri-2

Görseldeki ev gibi bir evi çocuğunuzun odasını dekore etmek için kullanmanız kendisini oyun parkında gibi hissetmesini sağlayacaktır. Özellikle kız çocukların böyle bir eve bayılacağı kesin.

Renkli ve Eğlenceli

cocuk-odalari-icin-essiz-dekorasyon-fikirleri-3

Oldukça orijinal bir dekora sahip böyle bir oda da çocuğunuzun hayal gücünün gelişmemesi mümkün değil. Renkli kapaklı çekmeceler odaya dev legolardan yapılmış hissi katıyor.

Soft Dekorasyon

cocuk-odalari-icin-essiz-dekorasyon-fikirleri-4

Pudra renklerle dekore edilmiş böyle bir oda çocuklarınızın ihtiyacı olan dinginliğe erişmelerine yardımcı olacaktır.

Çok Amaçlı Karyola

cocuk-odalari-icin-essiz-dekorasyon-fikirleri-5

Çocuk odasında farklı bir hava yaratmak ve alandan faydalanmak için sizde görseldeki gibi bir karyoladan faydalanabilirsiniz. Karyolanın ön ve yan kısmında bulunan çekmeceler ve dolap size çocuğunuzun tüm eşyalarını koyabilmek için alan kazandıracaktır.

Ranza Fikri

cocuk-odalari-icin-essiz-dekorasyon-fikirleri-6

Eğer birden fazla çocuğunuz varsa ve her biri için ayrı bir oda kullanma imkanınız yoksa sizde görselimizdeki gibi bir ranza fikrinden yararlanabilirsiniz.

Ağaç Temalı Dekorasyon

cocuk-odalari-icin-essiz-dekorasyon-fikirleri-7

Çocuğunuz açık alanlarda vakit geçirmeyi seviyorsa kendisini bahçedeymiş gibi hissetmesini sağlayacak böyle bir dekorasyon fikrini uygulayabilirsiniz. Yatak örtüsü ve yerdeki paspaslarda ağaçla uyumlu olarak yeşil renkten seçilmiş. Ağacın dallarına bağlı olan salıncakta çocuğunuzun mutlu olması için ayrı bir sebep.

Kale Temalı Dekorasyon

cocuk-odalari-icin-essiz-dekorasyon-fikirleri-8

Çocuğunuzun kendisini bir masal kahramanı gibi hissetmesini istiyorsanız kale temalı bu dekorasyon fikri tam size göre. Pudra pembesi renkle dekore edilmiş bu odaya loş ışıklandırma ayrı bir cazibe katıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir