Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Çocuk Odaları İçin Göz Alıcı Tavan Tasarımları

13.04.2015
13.699
Çocuk Odaları İçin Göz Alıcı Tavan Tasarımları

Çocuk odaları evin özel bölümlerinden biridir ve tabi ki her zaman diğer odalardan biraz daha farklıdır. Evin bu bölümü genellikle yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü olabildiğince kullandığımız, farklı renkler, sevimli oyuncaklar, değişik perdeler ya da ilginç duvar kağıtları kullanabilecek cesareti kendimizde bulduğumuz alandır. Bu tarz odalarda hiçbir şey sıkıcı olmamalı- mobilyalar, zemin, duvarlar hatta tavan bile düz bir beyazla geçiştirilmemeli. Bugün sizin için çocuğunuzun odasında kullanmanız adına farklı tavan tasarımlarını sunacağız, bu sayede çocuğunuzun krallığını dekore ederken farklı ve etkileyici tavan tasarımlarından yararlanabilirsiniz.

Tavan, bütün odaların önemli birer bölümüdür, bu yüzden de tıpkı duvarlar ve zemin gibi dekore edilmeleri gerekir. Birkaç farklı ve ilginç tavan tasarımı şüphesiz ki bütün odanın görünümünü değiştirecektir. Size çok etkileyici bir avize tercih etmemenizi öneriyoruz çünkü çocukların odalarında işler böyle yürümez, bunun yerine çocuklarınızın daha çok seveceği farklı aydınlatmalar tercih edebilirsiniz ama.

Tavan tasarımlarının suni olmaları çocuk odaları için kesinlikle iyi bir seçimdir ve bu konuda seçim yapabileceğiniz birçok opsiyon mevcuttur. Örneğin birkaç çiçek, kalp ya da bir Hello Kitty tasarımı, küçük prensesinizin odası için harika bir seçenek olabilir. Eğer bir erkek çocuğuna sahipseniz de, futbol ya da araba tasarımlarından birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu havalı tavan tasarımlarının dışında odaya birkaç duvar resmi ekleyerek genel temaya uyum sağlanmasını kolaylaştırabilirsiniz. Seçtiğimiz etkileyici tavan tasarımlarını görmek için aşağıya inin ve çocuğunuzun sahip olduğu sıkıcı tavanı harika bir çocuk odası tavanına dönüştürmek için hangi tasarımı seçeceğinize bir bakın. Keyfini sürün!

çocuk-odası-tavan-tasarımları-10

çocuk-odası-tavan-tasarımları-1

çocuk-odası-tavan-tasarımları-2

çocuk-odası-tavan-tasarımları-3

çocuk-odası-tavan-tasarımları-4

çocuk-odası-tavan-tasarımları-5

çocuk-odası-tavan-tasarımları-6

çocuk-odası-tavan-tasarımları-7

çocuk-odası-tavan-tasarımları-8

çocuk-odası-tavan-tasarımları-9

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image