Bizimle iletişime geçin

Çocuk Odası

Çocuk Odalarında Alandan Kazanmak İçin Öneriler

blank

Çocuğunuzun odasını arzu ettiğiniz şekilde dekore etmek istiyorsanız ancak alan darlığı yüzünden sıkıntılar yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey zekanızı başvurmak olacaktır. Küçük odalarda alanı maksimize edebilmek için en iyi çözüm modüler mobilya kullanmaktır. Görsellerimizi inceleyerek sizde çocuğunuzun odasında neler yapabileceğinizi planlayabilirsiniz.

Çekmeceli Karyola

cocuk-odalarinda-alandan-kazanmak-icin-oneriler-1

Hem kendinize depolama için alan yaratmak hem de çocuğunuza konforlu bir ortam sunmak için sizde bu görseldeki gibi çekmeceli karyolalardan faydalanabilirsiniz. Uygun bir şekilde yerleştirdiğinizde odaya iki karyola koyabilir ve alandan tasarruf etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğlenceli ve Kullanışlı

cocuk-odalarinda-alandan-kazanmak-icin-oneriler-2

Çocuğunuzun odasını sevebilmesi için odanın mümkün olduğu kadar eğlenceli öğelere sahip olmalıdır. Odanın konforlu olması ve çocuğunuzun sevdiği renklerle dekore edilmesi de yararlı olacaktır. Görselimizdeki gibi dolaplı karyolalar kullanarak ölü alanları da değerlendirmeniz mümkün.

Çocuk Odası Dolabı

cocuk-odalarinda-alandan-kazanmak-icin-oneriler-3

Çocuğunuzun oyuncaklarını ve ıvır zıvır eşyalarını koyabileceğiniz bir dolabınızın olmasını istiyorsanız görselimizdeki gibi gömme dolapları tercih edebilirsiniz. Unutmayın, çocuk odalarında dolaba olan ihtiyaç asla bitmez!

Şık ve Kullanışlı

cocuk-odalarinda-alandan-kazanmak-icin-oneriler-4

Alandan tasarruf etmek ve aynı zamanda da çocuğunuzun rahat hareket edebileceği bir alan yaratmak arzusundaysanız bu görselimizden ilham alabilirsiniz.

Karyola Altı Depolama Çözümleri

cocuk-odalarinda-alandan-kazanmak-icin-oneriler-5

Dekore ettiğiniz odanın hem şık olmasını hem de eşyaları depolayabilmek için uygun olmasını istiyorsanız karyola altında koyarak kullanabileceğiniz bu bavulları tercih edebilirsiniz.

Duvar Rafları

cocuk-odalarinda-alandan-kazanmak-icin-oneriler-6

Derli toplu bir odaya sahip olabilmek için başvurabileceğiniz çözümlerden biri de duvar rafı kullanmak olacaktır. Böylelikle duvarınızdaki ölü alanı da değerlendirmiş olacaksınız.

Konforlu ve Kullanışlı

cocuk-odalarinda-alandan-kazanmak-icin-oneriler-7

Son yıllarda çok popüler olan çekmeceli karyolalar çocuğunuzun odasını dekore ederken mutlaka dikkate almanız gereken mobilyalar arasında. Bu karyolalar sayesinde çok daha fazla eşya koyacak alan yaratırken, duvardaki boş alanı da raflar kullanarak değerlendirebilirsiniz.

Sevimli ve Şık

cocuk-odalarinda-alandan-kazanmak-icin-oneriler-8

Bu görselimizde de duvar raflarının farklı bir şekilde değerlendirilişine tanık oluyoruz. Çocuğunuz rengarenk eşyalarla süsleyeceğiniz böyle bir odadan dışarı çıkmak istemeyecektir.

Fonksiyonel Ranza

cocuk-odalarinda-alandan-kazanmak-icin-oneriler-9

Görselimizdeki şekilde bir ranza kullanmanız hem eşyalarınız için bolca alan açılmasını hem de çocuğunuzun bu alanda oyun oynayabilmesini sağlayacaktır.

Dekoratif Depolama Çözümlericocuk-odalarinda-alandan-kazanmak-icin-oneriler-10

Görselimizde gördüğünüz depolama ünitelerini hazır olarak satın alabileceğiniz gibi kendinizde yapabilir ve duvara monte ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir